חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בעיות שכיחות במכונת תפירה ופתרונן

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: איבחון השמה בכירים מנהלים

נושא המאמר: אבחון אשיותי ביטחוני
מאת: ירון עידן- עידן חקירות   שמור מאמר למועדפים

בספרות המקצועית בעולם ובישראל עוסקים בחשיבותו, טיפוחו ואיכותו של המשאב האנושי. החלק החשוב ביותר ואולי המקדמי הוא- ההצלחה בהשמה!יש הבוחרים לאתר מועמד לתפקיד באופן פרטי דרך מערכות הניהול של הארגון, יש הפונים לחברות השמה מקצועיות המבטיחות השמה מדויקת ויעילה, יש הפונים לגופים מקצועיים המקיימים מבדקים כאלה ואחרים ובסיומם המלצה לגיוס והשמת הנבדק.בעולם המודרני קיימים כלים נוספים אשר משלבים אבחון אשיותי בטחוני! כלי יעיל זה בא לבחון רצף של תכונות רצויות לארגון מחד גיסא וכן רצף של בדיקות אישיותיות של המועמד מאידך גיסא , ובסופו של יום נוצר כלי איכותי לדרג מקבלי ההחלטות בארגון.כאמור, האבחון הוא מולטי-דיסצפלנירי המציג תוצאות בתחומים הבאים:

כושר ניהול, יכולת הזדהות עם הארגון, כושר במשא ומתן, אמינות, מהימנות, נאמנות, כושר קבלת החלטות, דיפלומטיות, יחסי אנוש, תקשורת בינאישית, כושר הנעת עובדים, יכולת קבלת מרות ועוד.שילוב של אבחון אשיותי מצד אחד והיבטים בטחוניים מצד שני מקנים לארגון מוצר שלם המאפשר דיוק בהשמה!בעבר הושם דגש נפרד על אבחונים אישיותיים ועל מבדקים בטחוניים. אבחונים ומבדקים אלו נעשים במגוון כילים ובשילוב מומחים מעולמות תוכן שונים.כותב מאמר, ובשיתוף חברת "יישומים גרפולוגיים" מבצעים אבחונים מקצועיים. לפרטים נוספים ניתן להכנס לאתר בלינק הבא:

http://www.edan-inves.co.il/apage/61544.php

וכן להשתתף בפורום שאלות בלינק הבא:

http://www.edan-inves.co.il/aforums/כותב המאמר הינו חוקר פרטי וותיק, משפטן בעל תואר שני במשפטים ובוגר המסלול לקרימנולוגיה.

www.edan-inves.co.il/apage/61544.php


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ירון עידן- עידן חקירות שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."