חיפוש מאמרים

11713 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הכרת המוסד לביטוח לאומי-ידועים בציבור

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עורך דין לדיני עבודה פיטורין דיני העבודה הלנת שער

נושא המאמר: דיני עבודה
מאת: like to write   שמור מאמר למועדפים

דיני העבודה הם אחד מהנושאים המרתקים ביותר בתחום המשפט, דינים אלו עוסקים בזכויותיו של האדם. בישראל, תחום משפט העבודה מקבל משנה תוקף בשל קיומו של בית הדין לעבודה. בית הדין לעבודה הינו מערכת של בתי משפט שתפקידם לתקף את קיום החוקים בדבר הגנת העובד/ת. חוקים רבים מתייחסים להגנה על זכויות העובד/ת; חוק בית הדין לעבודה, חוק גיל פרישה, חוק דמי מחלה (הכולל היעדרויות בשל מחלת בן זוג/הורה/ילד ואף הריון ולידה של בת הזוג), חוק הגנה על העובדים (באם חשפו שחיתות במקום העבודה), חוק הזכות לעבודה בישיבה (חוק שחוקק בשנת 2007 בעקבות הדיון הציבורי הסוער על כך שקופאיות העובדות בסופרים למינהם, אמורות לעבוד במשך כל המשמרת, ללא אפשרות לעבוד – גם אם מדובר על 8 שעות משמרת), חוק חופשה שנתית, חוק עבודת נשים, חוק עובדים זרים, חוק מניעת הלנת שכר, חוק שוויון ההזדמנויות בעבודה, חוק שכר שווה לעובד ולעובדת, חוק שכר מינימום ועוד חוקים רבים. האבסורד הוא שאמנם מבחינה היסטורית תקופתית איננו בעידן של פיאודלים ו-ואסלים, אך מבחינת תנאי העבודה, שכר מינימום, עובדים שהינם עובדי קבלן ועוד; אנחנו חיים בהחלט בתקופה בה יש ואסלים ופיאודלים. האבסורד הוא כפול דווקא בגלל קיומו של בית הדין לעבודה במדינת ישראל. אז, בימים ההם ה"פיאודלים", הביטו להם ממרום ארמונם הניצב על הגבעה, על הואסלים המעבדים את אדמותיהם. בימינו אנו, ה"פיאודל" יושב לו במשרדו המרווח עם המזגן ומערכת התקשורת המפותחת שסביבו, ומחשב מהו מועד תשעת החודשים. מועד תשעת החודשים איננו זמן הגעת הבייבי על ידי החסידה, אלא מועד של פיטורין. הפיטורין מתרחשים מכיוון שהביג בוס לא מעוניין שהעובד/ת יהיו "עובדים מן המניין". באם הם יהיו, חובה עליו לדאוג לזכויותיהם לפי חוק דיני העבודה. הביג בוס מעדיף לפטר כל תשעה חודשים את העובדים ה"ישנים" ולהביא עובדים חדשים (אשר גם אותם יפטר אחרי תשעה חודשים) מאשר להתחיל לדאוג לזכויות העובדים – הפרשת פנסיה, דמי הבראה, פיצויים על פיטורין ועוד. באם אתה נתקל ביחס כזה או שומע על יחס כזה, אנא פנה עורך דין לדיני עבודה , אין שום סיבה שבישראל 2010 מקומות העבודה ינהגו בעובדיהם כבעבדים, והעובדים ישתקו על כך.


תגיות: דיני עבודה, עורך דין לדיני עבודה, פיטורין, דיני העבודה

www.law.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י like to write שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."