חיפוש מאמרים

11743 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אופניים חשמליים לזריזים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נשים העצמת נשים

נושא המאמר: נשים, טסטוסטרון, הסתדרות וגנרלים
מאת: חנן דוד, סא"ל (במיל) וייס    שמור מאמר למועדפים

אישה מגישה מועמדות (מועמד או מועמדת) למשרה ניהולית מסוימת ו/או תפקיד פוליטי. ברקורד שלה קיימים מספר נושאים השנויים במחלוקת אבל אינם נחשבים כלא תקינים, ויתכן שהם בעייתיים רק במוחה שלה, כלומר למי שמצוי במטריה, עברה צח כשלג.

אבל בראשה של המועמדת, מסתובבים הנימוקים הנ"ל ומטרידים אותה. איש וועד "חכם" ומתוחכם וערמומי כשועל נחשי, יכול להשתמש ביכולת הנ"ל ע"מ להניע אותה.

שאלה - מדוע אין איזון, בין ראשי הוועדים של ההסתדרות, בין נשים לגברים ? תשובה - הוועדים מבוססים על כוחניות גרידא.

ובספורט: אילו היה מגזר הספורט פונה ומתייחס גם אל המגזר הנשי, כאל מקום של בילוי וחוויה ומפגשים חברתיים, (לדוגמה - שירותי נשים ברמה) והתייחסות הומאנית אל הבאים בשערי האצטדיונים (אל כמו עדר כבשים), היה הביקור במשחקים הופך לחוויה והביקור שם היה מחליף את חווית האכילה היחידה שעמנו מכיר כנופש ומרגוע לגוף.

נשים פעילות בכל תחומי חיינו, היה משקיט את הטסטוסטרון הגברי במשחקי הכדורגל, פעולה שכבר נעשתה בפוליטיקה והביאה לתוצאות מצוינות. אחת מהן, סוף עידן הגנרלים בשלטון.

אודות הכותב:
חנן ד' וייס, סא"ל מיל'
איש עסקים, שופט לא משפטאי
לא קבע לשעבר

www.wsoft.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חנן דוד, סא"ל (במיל) וייס שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."