חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תהליך השינוי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: יועץ עסקי ייעוץ עסקי יועץ שיווק אימון עסקי

נושא המאמר: מכירות
מאת: דורון עמית    שמור מאמר למועדפים

כיצד נצליח למכור יותר, מה יגרום לנו למכור יותר, שירותים, מוצרים, שירותים רפואיים, ובכלל מה הגורם המרכזי ביצירת קשרים בין בני אדם כאלה ואחרים.
בוודאי הבחנתם כי כאשר אנו "מפהקים" מיד רוב הסובבים אתכם גם הם מפהקים, איך קורא הפלא הזה, ולמה הפלא הזה קורה, מה זה מדבק? ואם כן איך זה מדבק? ובכן התשובה לשאלה נעוצה בזאת כי לחלק הקדמי של מוחנו יש שידור המשדר לבן תמותה אחר אשר כאשר אני מפהק השפה מועברת אל מוחו של אלה הנחשפים לפיהוק וגם הם מתחילים לפהק. מעניין, מאד!

כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני מכוון את כול כובד משקלי ביצירת הקשר בין המוכר לבן שיחו האנושי ובשפה האנושית, שפת הגוף, שפת הפנים, תנוחות, ישיבה, מימיקה וכמובן דטונציה של השפה (הדיבור) כאלמנט העיקרי ביצירת המכירה בניהול המכירה והכי חשוב בסגירה של המכירה.

כאשר אני מעביר ייעוץ עסקי להרבה מאד אנשי שיווק ואנשי מכירות אני בראש ובראשונה נותן להם להבין כי אנו לא מוכרים מוצר "דומם" אנו לא מוכרים "מכשיר טלוויזיה" אנו לא מוכרים "מגהץ" אנו לא מוכרים "מכונה תעשייתית" אנו לא מוכרים "שירות כזה או אחר" אנו לא מוכרים "מופע, הצגה, סרט" ובקיצור ובסיכום אנו לא מוכרים דבר חוץ מאשר את עצמנו ודרכנו מתגשמת חוויה שבסופה היא רכישה של המוצר או השירות או ההנאה במסעדה, במופע, בסרט או בהצגה.

כ יועץ עסקי חקרתי, העמקתי, למדתי וניסיתי, שיחות מכירה עם לקוחות ואתם יודעים מה? לא רק מכירות אפילו רכש של מוצר ע"י איש רכש כזה או אחר או בעל מקצוע או שירות כזה או אחר עובדים נפלא כאשר מדברים ומשדרים בשפת בני האדם! הרעיון הוא "פשטות" לא מילים גבוהות, לא אגו, לא הליכה לטרף, שקיפות מלאה, שפת גוף תואמת, ושידור גלים בן אנושיים בין האדם למשנהו!

אני מסתכן באמירה זאת בכאלה שיחשבו שאני איזה "חוצן" "מסתכל בכדור הבדולח" "חי ב-איפסנה מארץ המוצא בטיבט או בהודו" אבל ממש לא. אני פשוט ולעניין לומד מחקרים מעמיקים בתחום המוח וההתנהגות הטבעית והאנושית של בני האנוש ומסיק משם את המסקנות איתם אני מגיע אליכם אנשי השיווק והמכירות.

אנחנו רוצים למכור, אנחנו רוצים לרכוש, אנחנו רוצים להתקיים, בני שיחנו הם בני אדם אנושיים כמונו וכמו האחרים, אם נצליח להטמיע במוחנו בפגישת הדרכה, באימון אישי, בסימולציות מכירה, תוך כדי הבנה אני מבטיח לכם תקשורת פורייה עם זה שמולכם ומכירות ורכש מוצלח."ויש עוד הרבה מה ללמוד על שיטות מכירה".

www.doronamit.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דורון עמית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."