חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
גולפית – רכב תפעולי חשמלי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מגבלות בנק ישראל על המשכנתאות ריבית משתנה אחוז מימון

נושא המאמר: הביקוש למשכנתאות ומגבלות בנק ישראל
מאת: מאיר וידר   שמור מאמר למועדפים

נתונים מעט מפתיעים לחודש ספטמבר 2014 מצביעים על כך שהציבור נטל משכנתאות בהיקף של 3.92 בלבד, ירידה של 7.7% לעומת הממוצע של 12 החודשים האחרונים. עם זאת, היקף הפעילות גדל ב - 11% לעומת ספטמבר 2013. בסך הכול, היקף הפעילות בתשעת החודשים הראשונים של 2014 עמדה על 38.55 מיליארד ש"ח, ירידה של 0.7% בלבד לעומת 2013 שנחשבה לשנת שיא בנטילת משכנתאות (51.7 מיליארד ש"ח בסך הכול).

כעת כפי הנראה, אפילו בבנקים כבר מעריכים שבחודשים הבאים תהיה ירידה בהיקף נטילת המשכנתאות וזאת מכיוון שיש בחודשים האחרונים פחות עסקאות נדל"ן. את הסיבות לכך ניתן אולי למצוא במגבלות של בנק ישראל על שוק המשכנתאות אותן נזכיר כעת :

1.מגבלה על שיעור המימון לרוכשי דירה ראשונה - עד 75% אחוז מימון בלבד, מי שמשפר דירה (כלומר, קונה דירה קיימת במקום דירה נוכחית), יכול להגיע לשיעור מימון של עד 70% ומי שקונה דירה שנייה ומעלה (כלומר, דירה "להשקעה") מוגבל לשיעור מימון של 50% בלבד.

2.מגבלה על שיעור ההחזר מן ההשקעה - הבנק לא יכול לאשר הלוואה למשכנתא אם שיעור ההחזר מן ההכנסה עולה על 50%. לצורך חישוב ההכנסה הפנויה, הבנק לוקח בחשבון הוצאות קבועות עם התחייבות ל - 18 חודשים לפחות. לעומת זאת, הבנק יכול להכיר גם במחצית מן ההכנסה הפנויה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה, אך אותו אדם חייב לשלם בעצמו 20% מן ההחזר החודשי ולשמש כערב.

3.מגבלה על החלק בריבית משתנה - החלק מן ההלוואה שבריבית משתנה לא יכול לעלות על שני שליש מן ההלוואה כולה. אם הריבית משתנה תוך פחות מחמש שנים (לדוגמה, זהו המצב במסלול הפריים), אז המגבלה היא אפילו יותר חמורה, כשליש בלבד.

4.תקופת פירעון מקסימאלית - תקופת הפירעון המקסימאלית לא יכולה לעלות על 30 שנה. זוהי דווקא מגבלה פחות קריטית יחסית מכיוון שרוב המשכנתאות לא נלקחות לתקופה של יותר מ - 20 עד 25 שנים בכל מקרה.

בנוסף לכל המגבלות האלו, אי אפשר לאשר חריגה מן המגבלות בעת מחזור משכנתא.

בכל אופן, יש להזכיר כי על מנת לקבל את המשכנתא הטובה ביותר חשוב מאוד להתייעץ עם יועץ משכנתאות אובייקטיבי אשר יוכל להתאים לכם משכנתא אופטימאלית בהתבסס על המגבלות הנ"ל והמצב הפיננסי האישי שלכם.

www.vider.co.il/news/%d7%9e%d7%a9%d7%9b%d7%a0%d7%aa%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%98%d7%99%d7%9e%d7%9c%d7%99%d7%aa-%d7%99%d7%a9-%d7%93%d7%91%d7%a8-%d7%9b%d7%96%d7%94/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מאיר וידר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."