חיפוש מאמרים

11716 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עצרי, יש גבול!

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דובדבן יועצים למשכנתא בטוחה משכנתא ייעוץ משכנתא משכנתא בטוחה

נושא המאמר: המדריך המלא ללקיחת משכנתא
מאת: shirit86   שמור מאמר למועדפים

במאמר זה נסביר לכם כיצד יש לקחת משכנתא בצורה מיטבית. משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שתקחו. כמו כל הלוואה, היא מתחלקת לקרן וריבית. הקרן הוא התשלום עבור הבית, אותו דרש המוכר. הריבית היא התשלום שאתם משלמים לבנק על שאפשר לכם ללוות את הכסף. במאמר זה נסביר מעט על מסלול רכישת הדירות בישראל, ועל לקיחת מסלול שגם תוכלו לעמוד בו וגם יהיה זול ככל האפשר מבחינת ריבית.

לוח סילוקין שפיצר
בישראל נהוג לוח סילוקין שפיצר. לוח הסילוקין הזה מגדיל את הריבית ככך שתקופת החזר המשכנתא גדולה יותר. לכן, כאשר אומרים לכם בבנק שניתן לפרוס לתשלומים את קניית הבית, זה מידע לא נכון. הקרן אמנם נפרסת, אבל מה לגבי הריבית? בשיטת שפיצר, אחוזי הריבית גדלים ככל שתקופת ההחזר גדלה. בממוצע, אדם שלקח משכנתא ל 20 שנה, והבנק הודיע לו על מדד פריים + 5% שילם בסופו של דבר 20-40% ריבית. למעשה, הוא קנה בית וחצי ולא את מחיר הבית שהובטח לו.

כיצד שורדים בהלוואה בלוח שפיצר
לא שועים להסברי הבנק בדבר נושא ה "תשלומים", ויש לעמוד על שלכם לתקופת החזר משכנתא קצרה ככל שתיקח: אם ניתן לקחת משכנתא לחמש שנים זה רווח נקי שלכם והפסד של הבנק, וליתר דיוק – רווח זעום שלו. מה הבעיה? שלקוחות רבים לא חושבים בכיוון בשל תיאוריית סגירת החודש: "אנחנו לא נסגור את החודש" הם אומרים לעצמם. בפסקה הבאה נציע דרכים להתמודד עם זה.

סגירת החודש בזמן משכנתא קצרה
ללא ספק, לאחר שקראתם את המדריך ולקחתם משכנתא קצרת מועד, כל חודש כמויות של כסף נגרעות מחשבונכם. בפועל, גם אם הייתם לוקחים משכנתא ארוכת מועד זה היה קורה, אבל בסוף כשהריבית הייתה גדלה, ולכן מוטב להיכנס לירידה ברמת החיים בתחילת תקופת המשכנתא ולסיים מהר, מאשר בסוף התקופה ולסיים לאט. מה עושים? מצמצמים בהוצאות המסעדות והחו"ל, משקיעים בעיקר בחינוך הילדים ובמוצרי צריכה, ומצטמצמים ככל שאפשר. כעבור 5-7 שנים שהמלצנו לכם לקחת משכנתא תוכלו לחזור לחיות כמו שצריך, כשלרשותכם בית ללא חובות משכנתא, שהוא שלכם במאת האחוזים, לאחר שנקנה בחכמה.

www.duvmashkantaot.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י shirit86 שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."