חיפוש מאמרים

11736 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בגרות בשיטת "מעוף אישי" והתחייבות לציון 90

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נגרר נגררים

נושא המאמר: מחלקת בטחון במועצות אזוריות – כיבוי אש, בטיחות ואבטחה
מאת: יוסי עמר   שמור מאמר למועדפים

בישראל נכון להיום ישנן כ- 50 רשויות אזוריות רשומות המאגדות למעלה מ-900 קיבוצים, מושבים ויישובים קהילתיים ופרוסים על שטח של 85% משטח ישראל אך כוללים רק כ-8% מאוכלוסיית ישראל.

בכל המועצות אזוריות ישנן מחלקות הדואגות לתיפקוד עצמאי שוטף של המועצה, כגון מחלקת רווחה האחראית על שיפור איכות החיים של תושבי המועצה, ומחלקת ההנדסה האחראית על שלבי התכנון והייזום של בניית פרוייקטים ציבוריים במועצה.
אך ללא ספק מחלקה העסוקה ביותר היא מחלקת הבטחון, האחראית על מערך הביטחון השוטף בתחומי המועצה, החל מאבטחת היישוב ועד לכיבוי אש ועזרה ראשונה במקרי חירום.

בין תפקידי המחלקה תמצאו את משימות כגון:
- אבטחת מוסדות חינוך כולל התקנת גידור, מערכות כיבוי אש, עזרה ראשונה בכל מוסדות החינוך.
- הפעלת מוקד חירום המטפל בכל אירועי הביטחון והחרום, כגון תאונות דרכים, אירועים פלילים, שריפות וכו'. המוקד מקושר לצה"ל, משטרה, כיבוי אש, חילוץ, מד"א ומפעיל אותם בעת הצורך.
- אחריות על מרכיבי ביטחון השונים כמו: גדרות רגילות, גדרות אלקטרוניות, דרכי ביטחון, תאורת ביטחון, מצלמות תצפית, רכבי ביטחון ועוד.
- הערכות לשעת חרום: הצוותים האחראים על תכנית משק לשעת חרום (מל"ח) עורכים השתלמויות ותרגולים שונים שנועדו להכינם למצב אמת. כל מועצה מחזיקה ציוד הנועד לתת מענה בשעת חרום בה יפגעו תשתיות בסיסיות, ציוד זה כולל: גנראטורים נייחים וניידים, מיכלי מים ניידים על נגררים, משאבות מים, נגרר תאורה, ציוד אחזקה, ציוד מיגון, ציוד בסיסי עוד.

שמירה על תקינות הציוד ועל הנחיות מדויקות על השימוש הנכון בו הם המפתח לתגובה מהירה של הצוות בעת הצורך. כל צוות לומד להפעיל הן את ציוד לכיבוי האש והן את הגנרטורים שיופעלו במידה ותופסק אספקת חשמל תקינה למועצה.


www.avivmotor.co.il/%d7%a0%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%9e%d7%99%d7%95%d7%97%d7%93.asp


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יוסי עמר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."