חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אושרה הגשת תביעות בגין נזקי רכוש המלחמה ל- 22 ישובים נוספים - נזקי רכוש - תביעת פיצוי - מס רכוש

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: רייקי reiki

נושא המאמר: מהו רייקי?
מאת: נמרוד קדם   שמור מאמר למועדפים

בגופנו ישנן מערכות רבות שתומכות בפעולתו. מערכת כלי הדם, מערכת העצבים, מערכת השלד, מערכת השרירים, וכו'. בנוסף למערכות אלו יש בגוף מערכת שדרכה זורמת אנרגיה. מערכת זו נקראת מרידיאנים והאנרגיה נקראת צ'י בסינית, קי ביפנית או פראנה בהודית.

אנרגיה זו זורמת בכל - אנשים, בעלי חיים, עצים, צמחים, אבנים ואפילו במרחב, באוויר, בים ובהרים. זוהי האנרגיה המעניקה חיים לעולמנו. הסינים פיתחו כבר לפני אלפי שנים שיטה לשליטה בזרימת אנרגיית הצ'י במרחב, אותה כינו בשם פנג שואי.

אנרגיית הצ'י זורמת בגוף ותומכת בפעולתו התקינה. במקרה של שיבוש בזרימת אנרגיית הצ'י, הדבר יתבטא במחלה, בעייפות, בכאב או בפעילות לא תקינה של הגוף.

אנרגיית הרייקי היא אותה אנרגיה כמו אנרגיית הצ'י אך היא מגיעה ממקור אינסופי בעל תודעה אלוהית ולכן היא אנרגיה חכמה שיודעת בעצמה לזרום למקומות בהם היא דרושה. אנרגיית הרייקי יודעת לפעול על הגוף ולתקן שיבושים בזרימת הצ'י ובכך לאפשר לגוף להפעיל את מנגנוני הריפוי הטבעיים שלו.

משמעות המילה היפנית רייקי היא אנרגית חיים המכוונת על ידי תודעה אלוהית. הסבר מפורט ניתן לקרוא במאמר על "רייקי והכתב היפני" באתר מעיין האור.

שיטת הטיפול באנרגיה זו נקראת אף היא רייקי והיא מהווה חלק ממערכת רוחנית אשר פותחה ביפן בתחילת המאה העשרים. השיטה מבוססת על הנחת ידיים עדינה על נקודות מסויימות בגוף המטופל והעברת אנרגיית רייקי לצורך איזון.

בנוסף קיימים בשיטה מרכיבים נוספים המהווים בסיס להתפתחות רוחנית. אחד החשובים שבהם הוא חמשת עקרונות הרייקי.

לכל אדם יש את היכולת המולדת להעביר דרכו את אנרגיית הרייקי אך רובנו, עקב סיבות שונות, שכחנו איך לעשות זאת. הדבר דומה ליכולת המובנית של מערכת סטריאו לקלוט תחנת רדיו מסויימת, אך ללא כיוון התדר הנכון, כל אשר יפיקו הרמקולים הוא רעש.

את היכולת להעביר את אנרגיית הרייקי מזכירים לגוף באמצעות טקס שנקרא כיוונון. טקס זה, הנערך על ידי מאסטר רייקי במסגרת סדנת רייקי, מביא את התלמיד לחניכה לאנרגיה ולפתיחת הערוץ דרכו זורמת האנרגיה.

השיטה פותחה כך שתתאים לשימוש על ידי כל אדם ללא תלות בדת, מין, גזע, גיל או אמונה.

www.rudy.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י נמרוד קדם שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."