חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
השפעת מחלות על כתב יד

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הרחקת יונים בעיית יונים יונים

נושא המאמר: הרחקת יונים
מאת: איתמר ארדיטי   שמור מאמר למועדפים

הרחקת יוניםתמיד נושאת היונה עלה זית בפיה, לעיתים קרובות נושאת היא זרדים לבניית הקנים.
היונים מקננות במרזבים, בחלל גגות רעפים, מסתורי כביסה ובמקומות רבים נוספים.
היונים מזהמות, מלכלכות, מעבירות חיידקים ומחלות.
מעבר ללכלוך ולמחלות גורמת החומציות שבלשלשת היונים ,היונים גורמות לנזק במשטחי מתכת,אבן, בטון ושיש ואף נזק לצבע המכוניות.אוכלוסיית היונים גדלה ומתרבה ללא הפרעה בתנאים אופטימאליים.אין להם אויבים טבעיים, יש שפע של מזון, וריבוי מקומות בהם הן יכולות לקנן ולהתרבות ללא הפרעה
קצה הגדילה והריבוי שלהם ענק, בטבע משלים זוג יונים 2-3 מחזורי קינון בשנה, אך אצלנו במסתור הכביסה הוא יעשה זאת בערך 5-8 פעמים בשנה. הגוזלים יגדלו במהרה וגם הם יתחילו לעבוד באותה צורה. בחשבון פשוט עולה כי זוג יונים שקינן אצלנו בבית יעמיד דור של למעלה מ 700 צאצאים בחלוף 3 שנים!


בהחלט לא נעים לגור בסביבה כזו קימת ירידה ופגיעה באיכות החיים (רעש, לכלוך, ריחות רעים) ,סביבה לא בריאה (למעלה מ60 מחלות ונגיפים ) ונזקים לרכוש, מביא אותנו לחיפוש פתרון ראוי למטרדי היונים


אז מה עושים נגד היונים הללו?


כל אמצעי הרתעה חזותית הללו (מניסיוני) לא יעילים אין טעם להתקין אותם פשוט לא עוזר - דיסקים, מראות, דחלילים מסוגים שונים, דמויות ציפורים טורפות ינשופים בזים ועוד..., דמויות נחשים, בלונים מפחידים, סרטים מוכספים מתנופפים, בקבוקי מים, נייר כסף ועוד..
אמצעי הרתעה קולית, מכשירים המפיקים צלילים בתחום השמע ומעבר לתחום השמע, קולות מצוקה, קולות עופות טורפים, צלילים קבועים צלילים אקראיים , תותחי רעש מבוססי גז חומרים- דבקים, משחות, חומרים מבוססי ריח.


הדברה- ירי , הרעלה אסורה על פי החוק!


לכן בעצם מקור הבעיה היא בארכיטקטורה של המבנה. ארכיטקטורה היוצרת שפע מקומות מקורים ומוגנים כמו חללים או מדפים בנויים ,מרפסות של יבוש הכביסה יוצרת בעצם בית גידול, "שובך" המתאים מאוד לקינון של יונים.
למעשה, אם נרצה למנוע נוכחות יונים במבנה נאלץ לבצע שיפורים ושינויים במבנה, תוספות וחסימות אשר ימנעו מהיונים גישה למקומות קינון או לינה וחנייה במבנה.פיתרון מקצועי להרחקת יונים


על מנת למנוע גישה לחללים שיוצרים מקומות קינון , הפתרון המומלץ הוא פריסה של רשת מתאימה.

רשת נגד יונים הינה רשת שקופה אשר תיפרס לכל אורכו של הבניין ותחסום את הכניסה של היונים.

ישנם סוגים רבים של רשתות: רשת ניילון שקופה, רשת חבלים,רשת פלסטיק, רשת ברזל.

פריסת רשת בהתקנה מקצועית מתאימה לכל מסתורי הכביסה תיתן פתרון מעולה לאורך זמן.
התמודדות עם מטרדי יונים מציבות אתגר לא פשוט לדיירים הסובלים ובעיקר לוועד בית המעוניין לקדם טיפול במטרד. וועדי בתים שהשכילו ופנו לקבלת ייעוץ מקצועי , הגיעו להבנה כי רק התארגנות של כל דיירי הבניין תשיג את הפתרון הראוי מכמה סיבות:
רק סגירת כל המסתורים בבניין תרחיק את היונים מסביבת מגורינו.
פיתרון אחיד ומקצועי לכל הבניין עם הקפדה על פגיעה מזערית בחזות הבניין ימנע התקנת רשתות מאולתרות של דיירים בודדים בצורות וצבעים שונים.
עלות פתרון למניעת גישה למסתור בודד יקר יותר עד פי 3 מהעלות בהתארגנות של כל הדיירים בבניין.
התקנה של פתרון מסוג זה נעשית בגלישה (סנפלינג) מחוץ למבנה, מאפשרת ביצוע התקנה איכותית וללא כל צורך בתאום נוכחות הדיירים ניתן לקבל יעוץ והצעת מחיר בחינם מחברת ניב הדברת מזיקים הרחקת יוניםבמקרים בהם מקומות הקינון לינה או חנייה כגון מדפי בטון , קורות ואדני חלונות ניתן להציב דוקרנים .

ישנם סוגים שונים של דוקרנים: דוקרנים נירוסטה ,דוקרנים מפלסטיק ,ודוקרנים מברזל.

דוקרני נירוסטה הם הטובים והיעילים ביותר להרחקת יונים.
הצבת דוקרנים תיתן פתרון גם במקרים בהם נרצה למנוע נוכחות יונים על מעקות גג קורות אופקיות וכל מקום בו נוהגות היונים לשהות במשך היום. לבחירת הדוקרנים חשיבות מכרעת במבחן התוצאה ויש להקפיד ולהשתמש במוצרים מקצועיים.לסיכום מומלץ להזמין אנשי מקצוע ולקבל הצעות, ורעיונות לפתרון בעיית היונים.

המאמר נכתב: ע"י איתמר ארדיטי

ניב הדברת מזיקים והרחקת יונים

www.nivhadbara.co.il

th,nr trshyh vrjev neeho vrje, hubho hubu, akuo

www.nivhadbara.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י איתמר ארדיטי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."