חיפוש מאמרים

11715 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
טיפים להכנת טופס למשוב בתהליך בניית אתרים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גירושין עילות גירושין גט כתובה

נושא המאמר: משא ומתן בהליך גירושין
מאת: עו"ד סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

משא ומתן או הליכים משפטיים
נהוג לחשוב, כי עת משבר עדיף לבעל לרוץ לבית הדין הרבני, ולאשה עדיף למהר לבית משפט לענייני משפחה. מיתוס זה נפוץ אצל מרבית הזוגות, אולם הוא מהווה טעות מיסודו.
זיכרו כי עדיפים גירושין בהסכמה מגירושין בהסלמה.
מומלץ לבחון את החלופה של סיום היחסים בין הצדדים בדרכי נועם על ידי הסכמות הדדיות או שמא במרכז גישור. התדיינות משפטית היא חלופה יקרה יותר, אולם לעיתים, היא בלתי נמנעת.
הליך הגירושין גולם בחובו נושאים רבים, חלקם, עשויים לעלות בעתיד. לפיכך, החלטת צדדים לפתור את המחלוקות במרכז גישור היא צעד מבורך, אולם מומלץ לקבל מעבר להליך הגישורי, מידע ממומחה בתחום ענייני המשפחה, לגבי הזכויות להם אתם זכאים על פי החוק ומשמעויות ההסכמות.
פתיחת תיק גירושין או פתיחת תיק בבית משפט לענייני משפחה עלולים להחריף את היחסים בין בני הזוג ולהכריז "מלחמה". מנגד, היו ערניים למשא ומתן עם בן הזוג, שמא אין רצונו עולה בקנה אחד עם רצונכם והוא יקדים אתכם בפנייה לערכאות. נכונותו או חוסר נכונות בן הזוג במהלך משא ומתן, לרבות מעשיו, יבהירו האם פניו לעבר הסכמה או שמא למלחמה.
החשש שמא בן הזוג יגיש תביעות, יוצר אצל צדדים רבים דחף למהר ולפתוח תיק בערכאה המתאימה "לדעתם", מוקדם ככל שניתן. זיכרו, כי לא כל גבר יוצא נשכר בבית הדין הרבני, ולא כל אישה תצא נשכרת בבית משפט לענייני משפחה. החיפזון בפתיחת תיק ללא בחינה כוללת של עובדות המקרה, עלול לגרום לנזקים שיסכלו את מטרותיכם.
אל תצפו שהגירושין שלכם יהיו "גירושי השנה". אם החלטתם שהסכמות הדדיות לא תהיינה, הדרך הנכונה לבחור את הערכאה המשפטית היא על ידי בחינת המקרה הספציפי, תוך מתן דגש למכלול הנושאים הכרוכים בתביעה.
קיימים מקרים רבים לפיהם, עדיף לגבר לפנות לבית משפט לענייני משפחה ולא, "כעצות יודעי דבר", לבית הדין הרבני, כך לדוגמא: מקרה בו הרכוש שנצבר על ידי הצדדים רשום על שם האישה, פנייה של הגבר לבית הדין הרבני בתביעה כרוכה, עלולה לגרום לו לנזק רב.
הפנייה לערכאה המתאימה רצוי שתיעשה לאחר היוועצות עם מומחה בתחום ולאחר בחינה כוללת של הנסיבות.

www.getnow.co.il

www.getnow.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."