חיפוש מאמרים

11741 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בניית ציפורניים היא מלאכה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי פילוסופיה אושר הצלחה

נושא המאמר: למה "אני חושב משמע אני קיים" לא נכון לוגית ?
מאת: להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il   שמור מאמר למועדפים

למה "אני חושב משמע אני קיים" לא נכון לוגית ?

אני חושב משמע אני קיים. האם המשפט הזה נכון לוגית ? האם זו אכן הוכחה לקיומנו ? היכן הכשל הלוגי שבמשפט הזה ? האם השאלה עצמה בכלל נכונה ? האם יש לשאלה הזו השלכות מעשיות ? האם השאלה בכלל רלוונטית ?

נבדוק לרגע מה בעצם המשפט הזה בא לומר. קיימת השאלה האם אני קיים והמשפט בעצם מוכיח מכך שאני חושב שאם כן אני גם קיים. כאשר אנחנו שואלים האם אני קיים קיימות הרי 2 אפשרויות או שאני קיים או שאני לא קיים. מכך שאני חושב אני מוכיח שאני קיים דהיינו שולל של האפשרות שאני לא קיים.

אבל הבעיה בהוכחה הזו היא שעל הצד שאני לא קיים, אז ממילא אני גם כן לא חושב, אם כן אין שום דרך לפרוך את האפשרות שאולי אני לא קיים מכך שאני חושב. כי אם אני לא קיים אני גם כן לא חושב ולכן זו אינה הוכחה לכלום. אני חושב נכון רק אם אני קיים רק אם אפשרות אחת מ2 האפשרויות של השאלה נכונות ולכן הוא לא יכול לשלול את האפשרות האחרת של חוסר הקיום.

ולעצם השאלה האם אני קיים או לא, התשובה על כך היא די פשוטה, התשובה היא שזה לא באמת משנה האם אני קיים, כי אין מכך שום פועל יוצא הלכה למעשה. אם לך כאדם בא לבחור באפשרות שאינך קיים, אז מה ההמשך ? זא מה אתה עושה למחרת בבוקר ? אתה חי ? אתה מת ? אתה מפסיק לאכול כי אתה לא קיים ? או שאתה ממשיך לאכול ואתה לא באמת אוכל כי אתה לא קיים ? זא זה לא באמת משנה אם אני קיים או לא, כי השאלה הזו אין לה שום השפעה מעשית על החיים שלנו.

המאמר עסק ב רנה דקארט, פילוסופיה, קיום, חשיבה חיובית, כוח המחשבה ועודמאת להצליח בכח המחשבה EIP.co.il -

למה "אני חושב משמע אני קיים" לא נכון לוגית ?

תהנה מעוד מאות מאמרים בנושאים אושר, אהבה, הצלחה, שמחה, מודעות, תת מודע, פסיכולוגיה, בטחון / הערכה עצמית, כח המחשבה, פתרון בעיות, כוח הרצון, חשיבה חיובית, פילוסופיה, ניהול ועוד.


קישור לאתר המקור: http://www.eip.co.il/?key=71


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י להצליח בכוח המחשבה EIP.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."