חיפוש מאמרים

12343 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תום לב של החייב בהליך בקשה לפשיטות רגל

    קישורי טקסט (לפרטים)
קידום במנועי חיפוש

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ייעוץ ביטוח ביטוח בריאות ביטוח סיעודי יועצים

נושא המאמר: גל פניות לייעוץ ביטוח בריאות - המסקנות
מאת: דני טל - מנכ"ל "פורשור"   שמור מאמר למועדפים

גל פונים לבדיקת ביטוחי הבריאות בעקבות שביתת הרעב של חולי המעי הגס
• פניות רבות לבדיקת ביטוחי הבריאות בעקבות פרשת שביתת הרעב של חולי המעי הגס נרשמו בחברת יעוץ "פורשור מומחים בע"מ"
• האנשים פנו לבדיקה מתוך חשש שביום פקודה פוליסות הביטוח שבידיהם לא יספקו להם את ההגנה הצפויה, כפי שקרה לרבים מחולי סרטן המעי הגס.
• בין הבעיות שהתגלו .... חוסר בהירות לגבי מגבלות הכיסויים הביטוחיים בביטוחים המשלימים בקופות החולים, חוסר האפשרות לביטוח כספי במקרה מחלות קשות, מגבלות בביטוחים קולקטיביים , עריכת ביטוחים ע"י סוכנים ומוכרנים תוך מילוי טפסים והצהרות בריאות בצורה לקויה שתמנע תשלומי ביטוח בעת הצורך ועוד...
• חוסר ידיעה של הציבור אודות התקנות של המפקח על הביטוח בנושא הפרדת
ייעוץ ביטוח אובייקטיבי משיווק ביטוח ועבירות חמורות בהמשך פרסום סוכני ביטוח כ"יועצים" – בניגוד לחוק.

בפרשת שביתת הרעב של חולי סרטן המעי הגס, נחשפה תלותם של בריאותם וחייהם של אנשים המגיעים לצוק עיתים, בהחלטות פוליטיות על גודל סל התרופות ובתרומות פרטיות של אנשים. בעקבות החשיפה שקיבלה הפרשה פנו אזרחים רבים כדי לבדוק את ההגנות שמעניקות פוליסות הבריאות שבידיהם. רבים חוששים שלמרות ביטוחי הבריאות שלהם אשר שולמו במשך שנים, בעת הצורך הם לא ייתנו מענה, כפי שקרה לרבים מבין חולי הסרטן המעי הגס.
הבדיקות שנערכו לפוליסות הביטוח של הפונים, בחברת הייעוץ "פורשור מומחים", העלו מקרים רבים בהם נמכרו לציבור פוליסות ביטוח תוך הטעיית הלקוח לגבי הכיסויים, מילוי לקוי של טפסי הצעות ביטוח והצהרות בריאות- דבר הגורם לעיתים לביטול הכיסויים הביטוחיים למרות תשלום תקופתי לאורך שנים של הפוליסה, כיסויים כפולים ותשלומים כפולים בגינם, הצגת פוליסות ביטוח בפוליסות מנהלים ואו עצמאיים בעוד שהפוליסות אינן מוכרות בפועל כקופות גמל ולכן אינן זוכות בהטבות המס בגינן, חוסר כיסויים חשובים לילדים, בין הבעיות השכיחות ביותר של הפונים היו אי- התאמה בין ציפיות האנשים מההגנות למצב הביטוחי בפועל , פערים גדולים בין הסברי המוכרנים והסוכנים לבין סכומי הכיסוי בפועל , פוליסות ישנות ויקרות אשר
לא הומרו במועד לפוליסות חדישות וזולות יותר ובעיקר הטעיית הציבור ע"י הצגת הסוכן והמוכרן כ"יועץ ביטוח" זאת בניגוד לחוק ולמאמצי המפקח על הביטוח למיגור התופעה של הטעיית הציבור.
בתחום הפנסיה התגלו בעיקר אי הבנה יסודית של תוכניות הפנסיה ופערים אדירים בין הציפיות של הלקוחות לסכומי הפנסיה העתידיים לבין הסכומים שישולמו להם בפועל בעת הפרישה.
בביטוחי סיעוד רבים המקרים בהם אין מודעות הציבור לחשיבות ביטוח זה לילדים וכן אכזבה מגילוי סכומי הפיצוי הזעומים ותקופות הפיצוי הקצרות שהתגלו בעיקר בפוליסות קיבוציות (קולקטיבים) ובפוליסות מטעם מקומות עבודה וארגונים.
דני טל מנכ"ל החברה מציין, שרבים מסוכני הביטוח עצמם לא מודעים לכל הדקויות והפרטים של הפוליסות שהם משווקים ללקוחותיהם. "על האנשים לקחת את האחריות על גורלם בידם ולבדוק את פוליסות הביטוח", אומר דני טל. "עליהם לנצל את השינויים בחקיקה אשר קידם המפקח על הביטוח בכדי להגן על ציבור המבוטחים ולפנות ליועצים בלתי תלויים על מנת לקבל חוות דעת אובייקטיבית ומקצועית". וכן החוקים שחוקקו במסגרת רפורמת בכר בהם ניתנה
סוף סוף הזכות לכל העובדים להחליט על צורת הביטוח והחיסכון הפנסיוני המתאימה לצרכיהם
תוך שימוש ביועצים מקצועיים ללא תלות במעסיק.

מאמרים אקדמאיים - מאמרים באנגלית - מאמרים מתורגמים - מאמרים מדעיים - מאמרים רפואיים - מאמרים משפטיים - מאמרים פסיכולוגיה - מאמרים אקדמים - מאמרים בעברית - מאמרים בקרימינוגוליה - מאגר מאמרים - סיכומי מאמרים - מאמרים קולנוע - מאמרים בתקשורת - כתיבת מאמרים - פרסום מאמרים חינם - חיפוש מאמרים פרסום מאמר באינטרנט פרסום מאמר מקצועי פירסום מאמרים מקצועיים מאמרים באתר מאמרים article.co.il
www.forsure.org/index.asp?categoryid=126&articleid=502
קישור לאתר המקור: www.article.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דני טל - מנכ"ל "פורשור" שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]