חיפוש מאמרים

11740 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פרוביוטיקה ומחלות זיהומיות של דרכי נשימה עליונות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אימון אישי אימון אישי לחיים מאמנים קורס מאמנים

נושא המאמר: אימון אישי
מאת: מרכז טנא לאימון P.C.A   שמור מאמר למועדפים

אימון אישי, מרכז טנא לאימון P,C.A

אימון אישי הינו תהליך דינאמי להשגת תוצאות רצויות. השיטה פותחה ושוכללה בארצות הברית במהלך 25 השנים האחרונות. כיום המודל שימושי גם ברוב ארצות אירופה. האימון מתאים באותה מידה של הצלחה ליחידים, לקבוצות ולארגונים.

מטרת האימון Coaching-ליצור יכולת פעולה ברמה הגבוהה ביותר כדי להגיע לתוצאות עליהן החליט ואותן שואף להשיג המתאמן. שיטת האימון הינה התנסותית, חוויתית ויישומית. הדגש הוא על תהליך של גילוי, מודעות, העצמה אישית.

מהות שיטת טנא היא:
-בחירה, בנייה ומיקוד יעד מכונן, כזה שמימושו יביא שינוי משמעותי של רווח והצלחה .
-הפנמת ארגז כלים תכליתי לישום יעדם ופרצת דרך.

אימון אישי - נקודת המבט
ההתייחסות באימון אישי אל האדם היא כאל שלם הפועל על פי אופיו ודפוסי התנהגות והרגלים שהתפתחו עם השנים.
בהתאם לכך, אימון אישי פועל בו בזמן בכמה מישורים: המישור הקוגניטיבי, המישור הרגשי והמישור התפקודי.

במרכז טנא לאימון, המתאמן חווה, פועל ומרחיב את מעגל הידע שלו. את היכולת התודעתית למחשבה ופעולה. את היכולת לגמישות- שנוי ושיפור הרגלים. כול זה יוצר ארגז כלים אישי למינוף יכולות.


האימון הדינאמי מקנה מודעות וביטחון עצמי, יכולות לפריצת דרך, תחושת מסוגלות ומוטיבציה גבוהה לעשייה.

אימון אישי - חשיפה
האימון האישי וקורס המאמנים בסדנאות "טנא" אישי וחסוי. לשם השגת היעדים אין צורך בחשיפה אישית. התכנים העולים אצל המתאמן במהלך הסדנא נותרים בינו לבין עצמו, פרט לתכנים אותם הוא מעוניין לחלוק עם המאמן.

ברור ומוחלט שעל המאמן חלה חובת החיסיון, כפי שנהוג בדיסציפלינות אחרות (רפואה, עריכת דין, טיפול רגשי, בנקאות ...).

אימון אישי - מרכז טנא לאימון
משתתפי הסדנא הכשרת מאמנים והקורס אימון חיים ממוקד תוצאות רשאים לאימון אישי יחידני עם מאמנם, או עם אחד מאנשי הצוות בכל נושא ובכל עת במהלך הסדנא. זהו חלק בלתי נפרד מן האימון ומומלץ לנצלו.

אימון אישי - הדרך לתוצאות הרצויות -
-יצירה והתמקדות ביעדים, מטרות וחזון .
-מתודה למימוש מטרות ופריצת דרך.
-אימון אישי ממוקד תוצאות

אימון אישי - אימון חיים, מושגים מנחים:
יעדים, מטרות, פריצת דרך, בדיקת המציאות והבניית מציאות עתידית.

אימון אישי -הגדרה:
רכישה, תרגול והפנמה של ארגז כלים יעיל, בו המתאמן:
מציב את המטרות המתאימות ביותר עבורו, או עבור הארגון בו הוא פועל.
פועל באופן תכליתי להשגת היעדים והמטרות בהצלחה.

אל סדנאות טנא לאימון יש להירשם מבעוד מועד, אך אין צורך להתחייב בתשלום. שבע השעות הראשונות יהוו למתאמן את הכלי הטוב ביותר להחליט. באם המתאמן לא ירצה להמשיך, כל כספו יוחזר באופן מיידי.תנאים לאימון אישי Coaching
Coaching מתאים למי שמוכן:
להתחייב למאמץ, ליושר ולהתמדה.
לפעול על פי התוכנית באופן מלא.


© כל הזכויות שמורות לאורי איל - מרכז טנא לאימון, קורס מאמנים, הכשרת מאמנים, אימון אישי, אימון עסקי, אימון לחיים, סדנאות לאימון יעודי


www.tene-c.co.il/main.asp?sel_nav1=11&cat=site


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מרכז טנא לאימון P.C.A שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."