חיפוש מאמרים

11735 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תמצית עיקרי הרפורמה במינהל מקרקעי ישראל

    קישורי טקסט (לפרטים)
20% הנחה על ביטוח רכב - לחץ כאן
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח רכב ביטוח ביטוח חובה

נושא המאמר: ביטוח רכב – חידוש אוטומטי?
מאת: דניס קורן   שמור מאמר למועדפים

עברה לה שנה, הגיע מועד חידוש פוליסת ביטוח רכב שברשותכם, ופתאום אתם מגלים, להפתעתכם, כי חברת הביטוח חידשה את פוליסת ביטוח רכב שלכם באופן אוטומטי... עניין של נוהל תקני או שמא ''טריק'' של חברות הביטוח להשאיר את המבוטחים בחברה לשנה נוספת?
ומקרה שהיה כך היה:
חברת ביטוח מסויימת חידשה את פוליסת ביטוח רכב למבוטח שלה, ללא ידיעתו ומכאן שגם ללא הסכמתו. זאת ועוד, בהצעת ביטוח רכב שחודשה (ומולאה, אגב, על-ידי סוכן הביטוח בחברה), נכתב כי חידוש פוליסת ביטוח רכב נעשה לאחר הסכמתו הטלפונית של המבוטח...
מטבע הדברים, סרב המבוטח לשלם עבור הפרמיה, וחברת הביטוח פתחה בהליך משפטי לגביית הכספים.
בפסק הדין נכתב, בין היתר, כי לפי הוראות המפקח על הביטוח, יש להחתים את המבוטח על הפוליסה בעת החידוש.
המפקח על הביטוח במשרד האוצר כבר אמר את דברו לא פעם בעניין החידושים האוטומטיים של פוליסות ביטוח. לדבריו, החוק אינו מכיר בחידוש אוטומטי, ויש צורך בהסכמה מפורשת של שני הצדדים הנוגעים לדבר.

www.bituach-rechev-tip.com/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דניס קורן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."