חיפוש מאמרים

12343 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
לחיות בתודעת השפע

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח גני ילדים ביטוח גן ילדים הקולקטיב הארצי ביטוח משפחתונים

נושא המאמר: משמעות וחשיבות ביטוח גן הילדים - ביטוח גן ילדים - ביטוח גני ילדים
מאת: הקולקטיב הארצי   שמור מאמר למועדפים

משמעות וחשיבות ביטוח גן הילדים - ביטוח גן ילדים - ביטוח גני ילדים


ביטוח גני ילדים הוא ביטוח בעל חשיבות גבוהה ביותר, וזאת עקב חוק ההתיישנות הנהוג במדינת ישראל בכל הקשור לפציעות ילדים. נציין ונאמר שהגננת חשופה לתקופה ארוכה מאד של תביעות מצד ההורים ואו הילד באופן הבא: בזמן שילד נפצע בגן או במסגרת הפעילות של הגן ומחוצה לתחומי הגן, ההורים יכולים לתבוע את הגננת ואו המטפלת בשם הילד עד גיל 18 של הילד ובעודו קטין. כשהילד מגיע לגיל 18 יכול הוא לתבוע את הגננת כבוגר ועד גיל 25, וזאת אומרת, עוד 7 שנים של התיישנות. ביטוח גני ילדים עליו אנו מדברים נועד גם למשפחתונים, צהרונים, פעוטונים, מרכזי הפעלה, ומרכזי חוגים ועוד. ביטוח גן הילדים שאנו מציעים בקולקטיב הארצי אינו מגביל את הגננת רק לשטח גן הילדים או המשפחתון, והוא למעשה מכסה את הילדים גם מחוץ לשטח הגן, וכל עוד הילד נמצא תחת אופי הפעילות של הגן. פוליסת הקולקטיב הארצי מבטחת את הילד בדרך לגן או במהלך טיול או כל פעילות אחרת שנעשתה מחוץ לגן, כל עוד פעילות זו היתה במסגרת הגן. ביטוח גני ילדים מכסה את הילדים בגן, ילדים מטבעם אוהבים להשתולל ובשנייה אחת הם עלולים להיפצע גם אם היינו בקרבתם. הילדים בגן הם תחת אחריותה הבלעדית של בעלת הגן, ואו הגננת ואילו ילד שנפצע בחצר או קיבל מכה מילד אחר, יכול להוביל לתביעה של ההורים כנגד הגננת, ולהביא אף לקריסתה הכלכלית של הגננת. ביטוח גני הילדים כוללות פוליסות שונות, כל גן או משפחתון או קייטנה יש צורך להתאים את הפוליסה המתאימה לו. חלק מהביטוחים הנכללים בפוליסות הן, ביטוח צד ג' ולמקרים בהם מעורבים ילדים בתאונות, ביטוח תאונות אישיות לגננת, ביטוח לסייעת, ביטוח להורים המבקרים בגן, ואנו גם מציעים ביטוח לליווי משפטי והגנה מפני תביעה פלילית. מעבר להגנה של הגננת מפני תביעות במקרה של תאונת של הילדים הביטוח מציע סעיפים כגון : פינוי של ילד באמבולנס, ביטוח תאונות שיניים, ביטוח חבות מעבידים וביטוח רכוש של הגן. הביטוח נבנה בהתאם לצרכי הגן, מספר הילדים, גודל הגן, ועוד מספר פרמטרים חשובים. ביטוח גני ילדים הוא ביטוח חשוב, והורים רבים לפני שרושמים את ילדיהם לגן ישאלו לגבי ביטוח לילדיהם. ואילו הגננת חייבת לדעת שביטוח מקצועי מומלץ וכדאי לעשות אצל אנשי מקצוע המתמחים בתחום ולא כל סוכן ביטוח כללי יוכל להציע הצעת ביטוח מקיפה וכוללת כגוף המתמחה בתחום שנים רבות. ט. ל. ח.

collective.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י הקולקטיב הארצי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]