חיפוש מאמרים

11742 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אימון אישי לירידה במשקל - יש כזה דבר coaching

    קישורי טקסט (לפרטים)
למכון זמיר גרפולוגים גרפולוגיה משפטית
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרפולוגיה גרפולוגיה משפטית גרפולוג משפטי השוואת מסמכים

נושא המאמר: גרפולוגיה משפטית LEGAL GRAPHOLOGY
מאת: זמיר סיון גרפולוג   שמור מאמר למועדפים

גרפולוגיה משפטית גרפולוגיה משפטית הכוללת בתוכה את נושא השוואת כתבי יד והשוואת חתימות היא תחום נגזר של תחום הגרפולוגיה, יש להבדיל באופן ברור בין תחום של גרפולוגיה משפטית לבין תחום של השוואת מסמכים, מומחים להשוואת מסמכים אינם חייבים להיות גרפולוגים. השוואת מסמכים הא תחום אחר, בו אין צורך בהתחקות אחר צורניות ותנועות מוטוריות המאפיינות כתבי יד כפי שנדרשים הגרפולוגים בתחום הגרפולוגיה משפטית. בתחום השוואת מסמכים קיים בדרך כלל צורך בקביעת גילו של כתב יד או של מסמך, ואין בתחום זה דרישה להבנה בגרפולוגיה שכאמור עוסקת יותר בתנועות מוטוריות, צורניות, ואופי אינדיבידואלי של כתב יד. ב גרפולוגיה משפטית נעזרים כיום ככלי תומך החלטה בבתי משפט בהשוואה של חתימות וכתבי יד בחשד לזיוף או בכדי לאמת כתבי יד. רק במקרים בודדים נתקבלה פסיקה בבית משפט כתוצאה מעדותו של גרפולוג משפטי בתיק מסויים, בדרך כלל משמשת הגרפולוגיה המשפטית כעדות נוספת בתוך מכלול עדויות וככזאת לרוב נתפסת ע"י שופטים ככלי תומך החלטה. גרפולוגיה כשלעצמה, היא כלי אבחוני שנפתס כמדוייק מאד בהשוואה למבחנים אישיותיים אחרים הקיימים כיום וככזו גם בתי משפט לגרפולוגיה המשפטית חשיבות מרובה בקבלת פסיקות, זאת כאמור כחלק ממכלול עדויות במשפט, אך יש לזכור שגרפולוגיה על אף יעיולותה ודיוקה, אינה מדע בדוק ומאחר שאינה מדע בדוק על הגרפולוג המשפטי להתנסח בחוות דעתו המוגשת לבית המשפט באופן החלטי מחד אך באופן זהיר מאידך. באופן החלטי, משום שבדק את כתבי היד והמסמכים שהוגשו לו לצורך הבדיקה ומאחר וקיבל את מסקנתו המקצועית בנדון, אך באופן זהיר מאחר ולא ניתן לקבוע ב 100% האם יש זיוף של כתב יד או אין. לרוב משתמשים הגרפולוגים המנוסים בתחום הגרפולוגיה המשפטית בנוסחים של : קיימת סבירות [ כלומר 50-60% ] קיימת סבירות ריאלית [ כלומר 60-70% ] קיימת סבירות ריאלית מאד [ כלומר 70-80% ] קיימת סבירות גבוהה [ 80-85% ] קיימת סבירות גבוהה מאד [ 85-90% ] יש להבדיל בין נוסחים אלה המצויים בגרפולוגיה המשפטית לנוסחים המצויים בחוות דעתם של מומחים להשוואת מסמכים, בדרך כלל אלה הם אינם אותם הניסוחים, הניסוחים של מומחים להשוואת מסמכים נלקחים מהנוסחים של מז"פ של משטרת ישראל.

www.clickgo.co.il/index/legal_graphology.html
קישור לאתר המקור: http://www.zamir-graphology.co.il/graphology_law.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י זמיר סיון גרפולוג שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."