חיפוש מאמרים

11742 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
השקעות נדל"ן של ישראלים בסרביה באמצעות חברה הולנדית - סרביה - יגוסלביה - השקעות ביגוסלביה - נדלן בסרביה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: רישום פלילי עורך דין פלילי ביטול רישום פלילי עו"ד פלילי

נושא המאמר: עורך דין פלילי - ביטול רישום פלילי
מאת: plili35   שמור מאמר למועדפים

עורך דין פלילי - ביטול רישום פלילי


לאחר שסיימתי את לימודי הנהלת חשבונות הגשתי מועמדות לעבודה במספר מקומות. לאחר כשבועיים נענתה פנייתי לעבודה של מנהל חשבונות בחברה גדולה. בתום ראיון העבודה אמר לי הבוס שמועמדותי תשקל ואני אקבל תשובה בימים הקרובים, ושרק נשאר שאפקסס תעודת יושר. כשהוא אמר זאת הרגשתי שסומק עז עולה על פני, מילמלתי מספר מילים ויצאתי ממשרדו. כשהייתי צעיר נתפסתי עם חבריי בעישון מריחואנה, וכתוצאה מכך יש לי רישום פלילי. ידעתי שכאשר המעסיק יראה את הרישום הפלילי בתעודת יושר לא אקבל את העבודה ולא ידעתי מה לעשות. נכנסתי ללחץ נפשי מאוד קשה כיוון שחששתי שטעות אחת שעשיתי שנים קודם לכן תעלה לי בקריירה שלי. פניתי אל עורך דין פלילי על מנת להתייעץ איתו מה אני יכול לעשות בנדון. עורך דין פלילי אמר לי שיש דרכים שבהם הוא יכול לנקוט על מנת למחוק את הרישום הפלילי. הופתעתי ושמחתי מאוד, כיוון שחשבתי שרק אחרי 20 שנים יש התיישנות על הרישום הפלילי. העורך דין הפלילי אליו פניתי היה מקצועי מאוד ועשה עבורי את כל הפרוצדורות הכרוכות בהגשת בקשה לביטול רישום פלילי.

www.rblaw.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י plili35 שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."