חיפוש מאמרים

11727 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מיתוג ערים כשאלת מנהיגות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ג'אן ציון יבוא ושיווק חלפים לרכב ז'אן פיג'ו

נושא המאמר: משרד התחבורה מול יבואני חלקים תחליפיים | ג'אן ציון
מאת: ג'אן ציון   שמור מאמר למועדפים

העוסקים בתחום יבוא החלפים לרכב בוודאי שמעו ומודעים היטב למאבק שמנהלות מספר חברות לייבוא חלקים תחליפיים מול משרד התחבורה, המבקש למנוע את שיווק מוצריהם בארץ, משום שאלה אינם עומדים בתקני האיכות והבטיחות הנדרשים. אבל מדובר בנושא הנוגע לכל מי שנוהג ברכב או משתמש בדרך כנוסע – וההחלטות המשפטיות שיתקבלו בעניין יכולות להשפיע על הביטחון של כל אחד ואחת מאיתנו.

משרד התחבורה קבע תקנות מסוימות ורף סטנדרטים, אשר חלקי חילוף הנכנסים לארץ חייבים לעמוד בו, וזאת כדי למנוע יבוא של חלקי חילוף באיכות ירודה.

המאבק בין החברות למשרד התחבורה הוא סביב בקשתם של יבואני החלקים התחליפיים לרכך את הקריטריונים לפיהם מאושרים החלקים המיובאים, ולאפשר להם את שיווקם בארץ, בטענה כי הקריטריונים הנוקשים לא מאפשרים תחרות בשוק ומעלים את מחירי החלקים. מאידך, משרד התחבורה טוען, כי הפחתת הדרישות מהווה פגיעה של ממש בצרכנים – פגיעה שאינה רק כלכלית, אלא מהווה גם סכנה פיזית.

בבדיקות שערכו גופים מוסמכים לחלקי רכב חליפיים מסוגים שונים נמצאו חריגות משמעותיות בטיב ובאיכות לעומת חלפים מקוריים (חומרים נחותים, מידות לא מתאימות ועוד). חלקים תחליפיים הם אמנם זולים יותר, אך הם טומנים בחובם סכנה ממשית לבטיחות המשתמשים בדרך. חלקים כאלו אינם עומדים בדרך כלל בסטנדרטים של היצרן המקורי, מה שאומר שלא עברו את הבדיקות המחמירות של היצרן, והם אינם עומדים בדרישות הבטיחותיות שאותו יצרן מציב.

אמנם ישנם חלפים תחליפיים מסוימים שכן עומדים בתקני איכות מקובלים, אבל כאשר מדובר בחלפי חלקי המרכב החיצוני של הרכב, אשר במקרה של תאונה אמורים לספוג חלק ניכר מאנרגיית ההתנגשות – אין מקום לפשרות (בבדיקות שערך משרד התחבורה נמצאו חלקים מזויפים וכן חלקים עשויים פח במקום אלומיניום או פלסטיק, מה שלא רק פוגע בהגנה על הנוסעים, אלא אף עלול להחמיר את הפגיעה במקרה של תאונה.)

טענה נוספת של משרד התחבורה היא, כי הלקוח העיקרי של יבואניות החלפים הלא-מקוריים הן חברות הביטוח וחברות הליסינג, החוסכות סכומי עתק על חשבון המבוטחים, בניגוד לעיקרון הקובע כי על חברת הביטוח להשיב את הרכב למצבו לפני התאונה. בנוסף, השימוש בחלפים תחליפיים גורם לירידה בערך המכונית, ללא ידיעת המבוטח.

לכתבה בנושא ב- וואלה רכב לחץ כאן

jan.plutog.co.il/article.asp?gpid=9


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ג'אן ציון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!

After almost a year of wearing a Rolex Submariner rolex replica uk 114060 watch, I've come to at least one conclusion - this is a darn tough timepiece to beat. To own a Rolex watch for many replica watches sale people is an aspiration. The power of the Swiss company is that it has created a demand for the name, in many ways, more so than the products they produce. People often come to me and rolex replica say, "Ariel, I want a Rolex." I usually respond with, "OK, what Rolex do you want?" The answer is, "I don't know, that is why I need your rolex replica help, I need you to help me choose one." The message there is that Rolex is a company whose image in many ways is louder than its products. But at aBlogtoWatch, product is everything. The good news is that when it comes to product, Rolex watches rolex replica sale rarely let you down. If anyone asks me why Rolex is such a successful brand I often point out that "their products are actually really good."