חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אהבה ביהדות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עסקות ליסינג ליסינג ליסינג תפעולי ליסינג מימוני

נושא המאמר: סוגים שונים של ליסינג
מאת: גד אור כיוונים פיננסיים בע"מ   שמור מאמר למועדפים

עסקות ליסינג מאוד פופולריות בעולם העסקי. הסיבה היא שהן נוחות לחברות השונות, וגם לעובדים עצמאיים. ההוצאה על הרכב קטנה יותר, מתבצעת בתשלומים נוחים יותר, ומדובר בהוצאה מוכרת במס. כיוון וכך, עסקות הליסינג הפכו פופולריות, לא רק בקרב חברות היי-טק, אלא גם בחברות שעוסקות בתחומים שונים. קיימות שיטות מספר של ליסינג. איך עובדת שיטת הליסינג המימוני? ליסינג מימוני הוא מעין הלוואה ללקוח לצורך רכישת רכב. בליסינג המימוני הקונה הוא זה שנושא בעלויות אחזקת הרכב. במקרה של תאונה, הפיצוי עובר לחברת הליסינג, למרות שהלקוח הוא ששילם את דמי הביטוח. עם תום תקופת ההשכרה ניתן לקנות את הרכב בשווי של 1% מערכו או להחליפו ברכב חדש וכך שוב ושוב. יש כמה חברות המעדיפות את שיטת הליסינג המימוני כיוון ובשיטה זו הוצאות הרכב הן על העובדים ולא עליהן. בדרך כלל, שיטת הליסינג המימוני מתאימה יותר ללקוחות פרטיים. איך עובדת שיטת הליסינג התפעולי? בשיטת הליסינג התפעולי, בנוסף לאספקת הרכב, חברת הליסינג גם מתחזקת את הרכב ומשלמת את ההוצאות עליו. דבר זה חוסך זמן יקר לחברה. בעסקה זו התשלום החודשי גבוה יותר מאשר בליסינג המימוני, משום שהוא בא לכסות גם את הוצאות ההחזקה למיניהן. זוהי עסקת מיקור חוץ בה הלקוח אינו צריך לדאוג לרכב ולתחזוקה שלו. חברת הליסינג אחראית לטיפולים. עם תום תקופת ההשכרה יכול הלקוח לקנות את הרכב או לחליפו באחר, אלא אם כן הוא בוחר לסיים את ההתקשרות מול חברת הליסינג. בעסקות מסוימות מחליפים את הרכב לאחר מספר מסוים של קילומטרים. ראוי לציין שיטת ליסינג נוספת, והיא שיטת הליסינג הפרטי. זוהי שיטה חדשה יחסית של ליסינג והיא בפשטות, קניית רכב בתשלומים. בדרך זו, רכישת רכב מתאפשרת גם לאנשים שאין בידם סכום גדול, אך יכולים לעמוד בתשלומים חודשיים. מדובר בשיטת פריסת תשלומים המאפשרת חיסכון בקניית הרכב שעובר לבעלותו של הלקוח על כל ההוצאות הנלוות הכרוכות בכך. אפשר לשדרג את הרכב גם לפני תום החוזה. כשהחוזה מגיע לסיומו, הלקוח צריך להחליט אם הוא מעוניין להשאיר את האוטו ברשותו או שמא הוא מעוניין להחליפו ברכב אחר. למידע נוסף בקרו באתרנו : גד אור כיוונים פיננסיים בע"מ

www.gad-or.com/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גד אור כיוונים פיננסיים בע"מ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!