חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
למה יש לנו צלקות?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אלימות במשפחה אלימות נשים דיני משפחה

נושא המאמר: אי הרשעה
מאת: עו"ד אבי אילון   שמור מאמר למועדפים

הכלל הוא כי בית המשפט, ירשיע נאשם בין אם הוא הודה במה שיוחס לו בכתב האישום, ובין אם בית המשפט מצאו אשם לאחר שמיעת הוכחות. היוצא מהכלל לכלל זה, במקרים מסוימים ובהתקיים קריטריונים שנקבעו בפסיקה, בית המשפט לא ירשיע את הנאשם בעבירה פלילית שיש עמה קלון. יש לכך סיבות רבות, ברם, הרעיון העיקרי מאחורי רציונל זה של המחוקק, הנו להימנע מהכתמת שמו של אזרח שבדרך כלל התנהגותו היא נורמטיבית בהרשעה הפלילית, על כל ההשלכות החברתיות והתעסוקתיות שמשתמעות מכך. תיקים פליליים שנכנסים לקטגוריה של תיקי אלימות במשפחה או כמו שהם מכונים על ידי גורמי אכיפת החוק- תיקי אלמ"ב, הם תיקים שלא בהכרח מאופיינים בנאשמים ששייכים לחתך סוציו-אקונומי כזה או אחר. תיקים מסוג זה נפתחים כנגד נאשמים מכל רובדי האוכלוסייה. גם תיקי אלימות במשפחה אפשרי שיסתיימו ללא הרשעת הנאשם, אם הוא עומד באותם כללים אשר קבעה הפסיקה שבהתקיימם או שבהתקיים מרביתם תיתכן אי הרשעתו של הנאשם בדין. כאמור לעיל, הסיבות בזכותן איפשר המחוקק את אי הרשעתו של נאשם בדין הן מקרים בהם מתקיימות נסיבות מיוחדות וחריגות, אשר עלולות ליצור יחס בלתי סביר בין חשיבות הרשעת נאשם לבין רמת הפגיעה בו כתוצאה מן ההרשעה. במקרים חריגים אלו, עשויה להתקיים הצדקה לעשיית שימוש בסמכות השיפוטית של אי-הרשעה. על מנת לבחון נסיבות אלו יש לבדוק כמה דברים: להתחשב במשמעותה של העבירה שנעברה מבחינת הנורמות החברתיות לבחון את זהותו של עובר העבירה ואת מעמדו הציבורי לבדוק באיזו מידה זהותו משפיעה על עוצמת הפגיעה שנגרמה מהעבירה על המערכת הציבורית מה תהיה השפעתה של אי ההרשעה על ההליך הפלילי בכללותו מהו המסר החברתי שמתקבל ממנה במקרה דנן חשוב לציין כי סמכות זו של בית המשפט אפשר להביאה לכדי מימוש גם אם בית המשפט כבר הרשיע את הנאשם אך טרם גזר את דינו, על ידי ביטול ההרשעה והמרתה באי הרשעת הנאשם, בין אם יש סנקציה נוספת בצידה של אי ההרשעה ובין אם לאו. מיותר לציין כי לא ניתן לגזור עונש של מאסר כלשהו על הנאשם, לרבות עונש מאסר על תנאי, אם ההליך מסתיים באי הרשעה. בייצוג נאשמים בתיקים פליליים, חשוב מאוד שידריך את הנאשם בהבנת המשמעות של אי הרשעה. לא אחת יידרש הנאשם להציג מסמכים המעידים על הטענות הנטענות מטעמו שיש בהם להצדיק את אי הרשעתו. כמו כן לרוב יידרש לעבור הליך שיקומי בהדרכתהנחיית גורמי רווחה ו/או גורם חיצוני אחר המתמחה בטיפול בתחום בו עבר הנאשם את העבירה. אי לכך ובהתאם לזאת, שיתוף הפעולה מצידו של הנאשם הוא קריטי, והכנה נכונה מצד הסנגור עשויה לסייע רבות. הוגש נגדך כתב אישום, והרשעה בפלילים תהרוס לך את הקריירה, או תביא לאובדן מקום העבודה, אתה מוזמן להתייעץ עם משרדנו על סיכויי התיק ללא הרשעה. למידע נוסף בקרו באתרנו : עו"ד אבי אילון - אלימות במשפחה , אלימות נשים , דיני משפחה

familys-lawyers.com/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד אבי אילון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!