חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עצות בר מצווה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ליטיגציה אזרחית דיני מקרקעין דיני ההוצאה לפועל

נושא המאמר: עריכת הסכמים למכירת או רכישה של נכס
מאת: עו"ד ישראל זלישנסקי   שמור מאמר למועדפים

הענף המוכר והנפוץ ביותר בדיני המקרקעין הינו הסכמי מכירה/רכישה של נכס מקרקעין (בית/דירת מגורים/קרקע). נכס מקרקעין הינו בדרך כלל הנכס היקר ביותר שאדם קונה במהלך חייו. אי לכך, כדאי לערוך הסכם רכישה/מכירה של נכס מקרקעין תוך שימת לב רבה. השתדלו להמנע מעריכת הסכמי מכר או שכירות בעצמכם או באמצעות הסכם מוכן מראש. עורך הדין המייצג אתכם "תופר" הסכם המותאם לכם באופן אישי ומגן על הזכויות שלכם. העלות שאתם יכולים לחסוך בשכר טרחה עלולה לעלות בסופו של הליך, ביוקר. תחום דיני המקרקעין משלב בתוכו שני חוקים עיקריים: חוק המקרקעין וחוק מיסוי מקרקעין. לאור העובדה כי על עסקת מקרקעין חלים מיסים שונים כגון מס שבח, מכירה ורכישה, מן הראוי כי הצדדים בעסקת מקרקעין ידעוייודעו מהם המיסים הקיימים בעסקה וישקלו בהתאם את תנאי העסקה ואת כדאיותה הכלכלית. כאשר אדם מוכר נכס מקרקעין, שעונה להגדרה 'דירת מגורים' מזכה על-פי דין, יכול מאוד להיות שאותו אדם זכאי להקלות במיסים השונים עד כדי פטור מלא. גם אדם הרוכש דירה יכול להנות מהקלות שונות במידה והוא עומד בתנאים מסוימים, כגון עולה חדש, נכה ועוד. התחום החופף לדיני מקרקעין ודיני משפחה הוא, מן הסתם, עסקות מקרקעין בתוך המשפחה ובכלל זה ירושות הכוללות בתוכן נכסי מקרקעין. בנוסף לאמור לעיל, קיימים סכסוכים שונים, בין בני משפחה ובין צדדים שאין בינהם קרבת משפחה, הקשורים לנכסי מקרקעין. הסכסוך השכיח הוא סכסוך בין שכנים ו/או שותפים לנכס מקרקעין. בכל מקרה של שותפות בנכס מקרקעין, אם הצדדים לא מצליחים להגיע לפתרון מחוץ לכותלי בית המשפט, הרי שהפתרון שניתן להגיע אליו באמצעות בית המשפט הוא פירוק שיתוף במקרקעין, דהיינו מכירת הנכס למרבה במחיר וחלוקת התמורה בין השותפים לפי יחס חלקיהם. סכסוך נוסף הוא סכסוך בין משכיר ושוכר, החל מסכסוך על האחריות לשאת בעלות מסוימת הקשורה לדירה המושכרת ועד לסכסוך שיכול להגיע עד כדי תביעה לפינוי השוכר מהדירה. סכסוך בין מתווך ללקוח שלו, הינו סכסוך ששייך בדרך כלל לשאלת הזכאות של מתווך לדמי התיווך. חוק המתווכים הינו החוק המוביל למציאת פתרון בסכסוך האמור. יודגש, לא בכל עסקה בה הוא מעורב, המתווך הינו זכאי לדמי תיווך. אולם, גם עסקה בה הייתה מעורבותו של המתווך מינימלית יכולה לזכותו בדמי תיווך. מאחר ומדובר בתחום עדין וסבוך, מומלץ ורצוי כי תפנו לקבל ייעוץ עוד בטרם תתחילו לחפש דירה לקנייה או תתחילו במכירת דירתכם. אל תחתמו על שום מסמך, חסר חשיבות ככל שהוא נראה, ללא קבלת ייעוץ מעורך דין המתמחה בתחום. למידע נוסף בקרו באתרנו: עו"ד ישראל זלישנסקי - ליטיגציה אזרחית, דיני מקרקעין, דיני ההוצאה לפועל

win-israel-lawyer.com/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד ישראל זלישנסקי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]