חיפוש מאמרים

11793 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הטובים להוראה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: רישום מקרקעין דיני מקרקעין מיסוי מקרקעין

נושא המאמר: הסכם ממון
מאת: עו"ד משה קורמן   שמור מאמר למועדפים

היום כשיש יותר ויותר אנשים שמתגרשים והנישואין האזרחיים הופכים לנורמה, מומלץ לחשוב על חתימת הסכם ממון בין בני הזוג. הרעיון מאחורי הסכם הממון הוא להסדיר את העניינים הפיננסים והרכוש לפני שמתחילים את החיים המשותפים כדי לחסוך קונפליקטים פוטנציאליים. הצדק עמכם, זה לא כיף להתחיל לחשוב על חלוקה בימי האידליה של הקשר הזוגי, בדיוק בימים שאנחנו הכי מסתדרים ונדמה כי שום דבר בעולם לא יפריד בינינו. אבל, המציאות מלמדת כי עריכת הסכם ממון לפני הנישואין לא רק מבהירה ומנסחת את חלוקת הרכוש, אלה גם מקדמת בצורה טובה את הדו שיח הזוגי. הסכם ממון מתאים לבני זוג אשר מעוניינים למסד את הזוגיות ביניהם וקיים ביניהם פער כלכלי משמעותי. במקרים אלו, בן הזוג בעל הממון מעדיף ליצור הסכם ממון כדי לשמר את מעמדו הכלכלי במקרה של פילוג. עריכת ההסכם מאפשרת לבני הזוג את המרחב לדון בסוגיות לפני פרוץ הקונפליקט, להגיע להסכם ולשמר את הדיאלוג הפתוח. במקרה של מחלוקת בעתיד, יש הסכמה קודמת שנעשתה בזמן של קשר טוב, תומך ואוהב. לפיכך, בעריכת הסכם ממון יש יתרון נוסף, לבני הזוג יש השפעה ישירה על אופן חלוקת הרכוש והסדרת העניינים הקשורים לחייהם המשותפים, ניתן להגיע לחלוקה שהיא שונה מהקבוע בחוק, פירוק שיתוף אשר קובע בהרחבה כי הרכוש מתחלק חצי חצי. חשוב לדעת כי, הסכם ממון גובר, כמובן, על חלוקת הרכוש לפי חוק יחסי ממון. למי זה מתאים הסכמי ממון אשר נערכים בטרם נישואין, טובים לבני זוג שאחד מהם מגיע לנישואין עם רכוש גדול או שהוריו מתכננים למשל לרכוש דירה לזוג. בנוסף, הסכם ממון מתאים לבני זוג אשר מתכננים להנשא בשנית ומגיעים לחיים המשותפים עם רכוש שנצבר בנישואין קודמים. מתי עורכים את ההסכם כדאי ומומלץ לחתום על הסכם ממון לפני הנישואין, אך ישנם מקרים בהם ניתן לערוך ולחתום על הסכם ממון גם תוך כדי חיי הנישואין. לפני עריכת וחתימת ההסכם רצוי לערוך בדיקה קפדנית של הרכוש שכל צד מביא לנישואין. יש לערוך גילוי מלא בתם לב של הצדדים על מנת שכל הרכוש ירשם ויקבל התייחסות בהסכם. תוקף ההסכם הסכם ממון חתום הינו הסכם משפטי לכל דבר ועניין, יחד עם זאת חשוב לאשר אותו בבית המשפט או בבית הדין כדי שיהיה לו תוקף של פסק דין. בבוא היום, ללא אישור בית המשפט או בית הדין ההסכם מקבל מעמד של כוונת הצדדים ולא מחויבות. על מה חותמים כוחו של הסכם ממון גם בזה שהוא יכול לדון בנושאים הקשורים בגירושין ולמנוע סרבנות גט. בנוסף, במידה ולזוג יש ילדים בבואם להתחתן שוב, יכול ההסכם לדון בהסדרי ראיה ומזונות וכמובן בחלוקת הרכוש. פגישות גישור לעריכת וחתימת הסכם ממון כיוון והסכם ממון נערך ונחתם לפני הנישואין, בתקופה הטובה של יחסי בני הזוג, חשוב לשמר תחושה זו. לכן, בחירה במגשר על מנת להגיע להסכם בצורה נינוחה, נעימה ומכבדת היא הרצויה ביותר. בעזרת המגשר מעלים את לכל הנושאים הכרוכים בהסכם, דנים בהם, ולצדדים יש שליטה על הגעה להסכמה. כדאי לבחור במגשר אשר מתמחה בגישור משפחתי. למידע נוסף בקרו באתרנו: עו"ד משה קורמן - רישום מקרקעין , דיני מקרקעין , מיסוי מקרקעין

win-lawyers.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד משה קורמן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!