חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חומרי מיסטיקה וקבלה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בלוני גז מיכלים גז טכנאי גז ירושלים גז דליפות מערכות גז שרותי גז

נושא המאמר: החלפת ספק הגז לזול יותר לצרכן יחיד
מאת: דוד רביבו גז   שמור מאמר למועדפים

החלפת ספק גז במערכת גז של צרכן יחיד בקלות יש ספקות תקראו ותחסכו: www.gastech.info
1) החלטתם להחליף את חברת הגז, אם ברשותכם מערכת גז לצרכן יחיד ובה מכלי גז, תוכלו לסיים בכל עת את ההתקשרות עם החברה המספקת לכם את הגז ולהתקשר עם חברה חדשה. ההתקשרות עם חברת הגז החדשה תיערך באמצעות הסכם לאספקת גז והשאלת ציוד. השאירו בידיכם העתק מהחוזה. [קל וחסכוני לדוגמא אם גובים מכם יותר מ100 שקל למכל 12 קילוגרם. או יותר מ300 שקל למכל 48 קילוגרם צרו איתי קשר ואסדיר לכם את ההעברה ]ולשאלתכם? תשובתי. יש לי אינטרס, ארוויח כמה עשרות שקלים.
2) לסיום ההתקשרות עם החברה הנוכחית, יש להודיע לה על כך בכתב ובציון פרטי הצרכן שלכם. החברה מחויבת לפרק ולקחת את הציוד שבבעלותה בתוך 10 ימים ממועד מסירת ההודעה, ועליה להודיע 3 ימים מראש על מועד הפירוק.[אל דאגה החברה החדשה תתקין לכם מכלים חדשים וגם תזכו לבדיקה תקנית למערכת הגז והחלפת צינור הגומי].
3) אם החברה [היוצאת] לא פירקה את הציוד כנדרש עד תום פרק הזמן שהוקצב לשם כך, אתם רשאים לפרק את הציוד באמצעות החברה החדשה או בידי בעל מקצוע מוסמך הנושא תעודת מתקין מטעם משרד העבודה והרווחה. [אל דאגה החברה הנכנסת תפרק].
4) חברת הגז מחויבת להחזיר לכם את דמי הפיקדון שלכם השמורים ברשותה. ואולם, אם הפקדתם ייפוי כח בידי החברה החדשה, ולא שילמתם לה דמי פיקדון, יועברו דמי הפיקדון מן החברה היוצאת לחברה החדשה. כן מחויבת חברת הגז לזכות אתכם עבור הגז שנותר במכלים שפורקו.
5) הבדיקה חייבת להיות בטיחותית וחוקית ואין להתפשר בכך. לפיכך, אין להסכים להתקנת גז בלא בדיקה מוקדמת, אין להסכים לאספקת גז על ידי החברה החדשה בטרם סיימתם את ההתקשרות עם החברה היוצאת, אין לרכוש מהחברה בלונים עם סימון של חברה אחרת, אין לרכוש בלונים המוצעים על ידי רוכלים המוכרים אותם לכל דורש ואין לרכוש גז מחברה שאינה מתקינה את הבלונים ולא מבטיחה את חיבורם התקין.[בואו נסכים שלאף אחד אין אסדת גז מתחת לבית[חוץ מאדון תשובה] הגז מגיע מבתי הזיקוק לכול החברות אז למה לשלם יותר יקר על אותו תוצר ושירות שאותם חייבים ספקי הגז המורשים שקיבלו רישיון ממשרד הת.מ.ת לשווק גז לציבור. www.gastech.info
על חברת הגז לשאת ברישיון מטעם מנהל ענייני בטיחות הגז במשרד התשתיות הלאומיות. הערה: אני בטוח שאתם מבשלים תבשילים טעימים, הם בטח יצאו טעימים גם בגז זול יותר.
דוד רביבו – טכנאי גז מוסמך
גז יקר ובמיוחד מסוכן אם יש שאלות אשמח לשמוע מכם במייל www.gastech.info [email protected]


www.gastech.info


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד רביבו גז שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]