חיפוש מאמרים

12032 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חינוך: על להיות "בפיגור"

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גז בירושלים טכנאי גז טכנאי גז מוני גז

נושא המאמר: החלפת ספק הגז בגז מרכזי
מאת: דוד רביבו גז   שמור מאמר למועדפים

החלפת ספק גז בבינין משותף חוסכת הרבה כסף ובטיחות. כל ההחלפה מבוצעת על ידי חברת הגז הניכנסת. כנסו לאתר תחסכו ולא תסתכנו. חרדים לחשבון הגז. www.gastech.info טכנאי גז בירושלים. מוסמך רישיון .1007 .תיקון כול סוגי מכשירי ההסקה .יונקרס.סימה.פירולי.ולינט.ברטה.אושן. תיקון כיריים. הוספת נקודות גז .איתור דליפות . דוד רביבו . ירושלים נייד 0544575633 0509395952 לא בשבת מחירים נוחים
וללא תשלום מכיסם של הצרכנים .חברת הגז הניכנסת מחויבת לערוך בדיקה תיקנית למערכת הגז בביתכם הבדיקה אורכת 25 דקות ובמהלכה צינור הגומי יוחלף על חשבון החברה.כך שאתם מרויחים את פערי מחיר הגז וזוכים לבדיקה של מערכת הגז ולהחלפת צינור הגומי [רוב אסונות הגז קרו בגלל צינור הגומי שמיתבלה ונוצרים בו סדקים לאחר שנתיים .או בכיריים שמותקנות על השיש החום גורם להגברת מהירות ההיתבלות. וחברות הגז מחויבות לעשות בדיקה רק אחת ל5 שנים.כך שמעבר לחברה אחרת לא רק חוסכת בכסף אלא מעלה את הבטיחות]לידיעתכם תלישת צינור הגומי גורמת לדליפת גז בסדר גודל של 20 גרם לדקה.1קילוגרם לשעה [אמרנו כבר שכל 1 קילוגרם גז שווה ערך ל2 וחצי קילוגרם T,N.T.] סכנת פיצוץ הרסנית לאחר כחצי שעה. כל המעבר לחברה אחרת הוא קל ואתם לא רצים ומיתרוצצים כל התהליך מיתבצע על ידי החברה הניכנסת.
א.בבית משותף בו קיימת מערכת גז מרכזית ניתן להחליף חברת גז רק לאחר שחלפה שנה מהיום שהוחל בהפעלת מערכת הגז המרכזית.

ב.מומלץ להשוות מחירים לפני בחירת חברת הגז.
ג.יש לקבל החלטה על סיום החוזה הנוכחי לאספקת הגז ולהשאלת הציוד. החלטה כאמור טעונה הסכמה של יותר ממחצית בעלי הדירות הרוכשים גז באמצעות מערכת הגז המרכזית, והינה מחייבת את כל בעלי הדירות הקשורים לאותה מערכת.
ד.על חברת הגז למסור לצרכן, על פי בקשתו, רשימת שמותיהם וכתובתם של כל צרכני הגז הקשורים לאותה מערכת גז מרכזית, תוך 15 ימים ממועד מסירת הבקשה בהתאם לתקנות ההסדרים במשק .
ה.יש למסור לחברת הגז היוצאת הודעה בדבר החלטת בעלי הדירות לסיים את החוזה עימה.
ו.יש להתקשר עם חברת הגז החדשה בחוזה לאספקת הגז ולהשאלת הציוד. מומלץ כי העתק מהחוזה יישאר ביידי הצרכן.
ז.חברת הגז היוצאת מחויבת להחזיר לצרכני הגז את דמי הפיקדון שהפקידו בידה.או להעבירם לחברת הגז הניכנסת.www.gastech.info


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד רביבו גז שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!