חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הדרך המהירה ללימוד נהיגה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קבלה בני ברןך ספר הזוהר

נושא המאמר: רוחניות, קבלה, בני ברוך
מאת: ג'וליה   שמור מאמר למועדפים

בני ברוך - לינק לגילוי ספר הזוהר
מעולם לא דמיינתי שאשתתף בקריאה מספר הזוהר באולם אחד עם 6000 איש. בפברואר 2010 זה קורה...
ג'וליה גמבורג, מרפאה בעיסוק
אולימפיאדת אתונה 2004. מקצה אחרון של תחרות השחייה. האולם מלא. כל העיניים נשואות לבריכה. גם העיניים שלי. אני מסיטה את המבט לרגע לראות את כולם. את המצלמות. את המסכים הגדולים, בהם משדרים את מה שעובר ברגע זה בכל הערוצים בעולם. הרגשתי שקורה פה משהו גדול. כמות עצומה של אנשים שמרוכזים במשהו אחד. יחד. לא דמיינתי שאפשר להרגיש יותר מזה.
גילוי העוצמה של בני ברוך
פברואר 2008. כנס הקבלה של "בני ברוך". 3000 איש. כולם יושבים בריכוז וקשב רב במורה , שפותח בהדרגה את חכמת הקבלה. עד אז, קראתי ספרים ושמעתי הרצאות של בני ברוך, אבל כל זאת, לבד. והנה פתאום, אני נמצאת בין מאות ואלפי אנשים, ששואלים כמוני, שרוצים כמוני. לדעת. לגלות. להרגיש את סוד החיים. נדהמתי לגלות שכל כך הרבה אנשים נמצאים בחיפוש הזה. יחד.
בני ברוך פותחים את החוכמה בהדרגה
מאז ההתכנסות הזאת, התחלתי לחקור יותר על בני ברוך. רציתי לדעת מה מניע אותם לחשוף לכמות כזאת גדולה של אנשים חכמה שהייתה נסתרת אלפי שנים. גיליתי שבני ברוך היא קבוצת תלמידים, שממשיכה את דרכם של גדולי המקובלים: מאברהם וכל תלמידיו, דרך משה, רבי שמעון בר יוחאי, האר"י ועד בעל הסולם – מחבר הפירוש לספר הזוהר. בני ברוך, שמונים כיום מיליוני תלמידים בארץ ובעולם, לומדים את כתביהם של האר"י ובעל הסולם והכינו את החומר בחכמת הקבלה בכל השפות. ב-20 השנים האחרונות, קבוצת התלמידים של בני ברוך הכינה למעשה את הקרקע ללימוד ספר הזוהר.
בני ברוך – לינק לגילוי ספר הזוהר
איך ייתכן שזה קורה? ולמה דווקא עכשיו? השאלות עלו בי שוב. מסתבר שכדי לגלות את חכמת הקבלה, האנושות הייתה צריכה לעבור מספר שלבי התפתחות. המקובלים מסבירים שבימינו, כאשר האנושות הגיעה לשלב האחרון בהתפתחותה, הדור כבר מוכן ובשל לגילוי. ואנחנו בעצם מיוחדים בכך, שההתפתחות שלנו היא התפתחות קולקטיבית. זוהי התפתחות בהמונים, במיליונים. קודם לא היה דבר כזה, אלא לימוד חכמת הקבלה היה עובר מ"פה לפה", ממורה לתלמיד. ואילו היום, הגיע הזמן לפתוח את החוכמה ברבים, דרך בני ברוך.
פברואר 2010. כנס זוהר לעם. אלפי אנשים, שלומדים עם בני ברוך, מתכוננים למעמד הזה. לפתוח את הזוהר יחד. לרצות לגלות את הנסתר בו ולהרגיש את העוצמות האלו. ואני, מרוב התרגשות וציפייה לא יכולה לכתוב על שום דבר אחר.
פשוט מעולם לא דמיינתי שאשתתף בקריאה מהספר הנסתר הזה באולם אחד עם 6000 איש.

מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ג'וליה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!