חיפוש מאמרים

11815 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תרגום משפטי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שעון נוכחות שעוני נוכחות

נושא המאמר: שעון נוכחות
מאת: רפי   שמור מאמר למועדפים

שעון נוכחות כפיתרון לייעול העסק
במחקר שנערך על ידי סטודנטים לתעשייה וניהול לאורך שנת 2009 בעסק בצפון הארץ עלה כי בעקבות איחור של העובדים למשמרות, העסק הפסיד מדי יום בין מאות בודדות לאלפי שקלים. מהמחקר עולה כי גם איחור קטן של בין 5 ל-10 דקות של העובדים למשמרות בעבודה גרם להפסד כספי משמעותי. עוד עולה מן המחקר כי 50% מהאיחורים היו למשמרות הבוקר, 27% למשמרות הצהריים ו-23% למשמרות הלילה. אחת מן ההמלצות שהגישו הסטודנטים לבעל העסק היא התקנת שעון נוכחות בעסק שיביא לירידה משמעותית באיחורי העובדים.
בעסקים שאינם מותקנים בהם שעוני נוכחות שעל פיהם מחושבים שעות העבודה של העובדים, חישוב השעות מתבצע על פי שעות עבודה אבסולוטיות, זאת אומרת מעוגלות. על פי שיטת החישוב הזאת, גם אם עובד הגיע באיחור של 5 עד 10 דקות המעסיק יעגל את שעות העבודה של העובד וישלם לו גם על הדקות שאיחר. התקנת שעון נוכחות למעשה מונעת מקרים כאלה ומוודא שמעסיק ישלם רק על השעות שהעובדים נתנו על פי דיוק של שעות, דקות ושניות. שעוני נוכחות חוסכים למעסיקים עשרות ואף מאות אלפי שקלים בשנה.
שעוני הנוכחות החדישים יודעים להגדיר בדיוק מהו איחור של עובד, ולסמן את האיחורים בנפרד משעות העבודה הרגילות. כך מעסיק יכול לדעת בדיוק מתי העובד שלו איחר ולזהות האם קיימת תופעה של איחורים אצל אותו עובד. שימוש נכון בפונקציות המתקדמות ודוחות מתקדמים של שעון נוכחות יכול לייעל את פעילות העסק ולהביא לניצול מלא של כוח העבודה הקיים בעסק.
לא בכל עסק דרושים סטודנטים שיערכו מחקרים מקיפים אודות דוחות שעות העבודה בעסק. על ידי התקנת שעון נוכחות מתקדם בעסק, ועל ידי צפייה בדוחות החודשיים של שעון הנוכחות ניתן ללמוד רבות על כוח העבודה בעסק. מספיקה בחינה מקצועית של הדוח החודשי של שעון הנוכחות כדי לקבל הצעות ייעול ממשיות לעסק.
http://www.makortech.co.il/?categoryid=166


www.makortech.co.il/?categoryid=166


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רפי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!