חיפוש מאמרים

11808 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שלטים - כיצד לבחור סוג שילוט

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שעון דופק שעוני דופק שעון שטח שעוני שטח

נושא המאמר: שעון דופק – תכונות ומאפיינים
מאת: אונידו   שמור מאמר למועדפים

שעון דופק – תכונות ומאפיינים
תחום שעוני הדופק עבר שינויים ופיתוחים מהותיים בשנים האחרונות. חברות רבות החלו לייצר שעוני דופק ברמות שונות ובעלי תכונות שונות, דבר המחייב אותנו המתאמנים, להכיר את ההיצע בשוק לפני שאנו רוכשים שעון דופק.
רכישה נכונה של שעון דופק, מחייבת להכיר את התכונות הבסיסיות והמתקדמות הנמצאות בשעוני דופק הקיימים בשוק, וכן יש להתאים את שעון הדופק לפעילויות הספורט והאימונים אותם אנו מבצעים.
שעוני דופק כיום עברו שכלולים רבים, ומעבר לניטור אחר פעולות הגוף בזמן פעילות גופנית, שעון דופק בימינו הינו מחשב דיגיטלי שיודע גם ליצור תוכניות אימון שונות בהתאם לנתונים הגוף, ועוד מספר רב של תכונות שתפורטנה בהמשך.
הפונקציות הבסיסיות ביותר שצריכות להימצא בשעון דופק הינן: מד דופק, רצועת דופק, שעון מעורר, שעון נוסף, שעה ותאריכון.
שעון דופק כיום איננו מספיק לצרכי פעילות גופנית רק עם אותן פונקציות בסיסיות, ולכן, כיום, חברות שמייצרות שעוני דופק הוסיפו פיתוחים נוספים כדוגמת תוכניות אימון. תוכניות האימון כוללות לרוב תצוגת דופק (גראפית ומספרית), תצוגת אחוז מדופק מרבי, סטופר - שעון עצר, ספירת קלוריות ע"י מד קלוריות מדויק, תצוגת דופק ממוצע, תצוגת Zones - טווחי דופק אישיים הניתנים לכיוון, תצוגת גבולות דופק (עליון ותחתון) הניתנים להגדרה - בעלי התראות ויזואליות וקוליות ואפשרות פיצול LAPS - מקטעי אימון לצפייה נפרדת ביומן האימונים.
בנוסף לחידושים הללו, תכונות הזיכרון של שעוני דופק השתכללו וכיום הן כוללות: זיכרון פרטני לאימון אחרון - כולל תצוגת קלוריות נצברות, דופק שיא, דופק ממוצע, חלוקת האימון לפי טווחי משך כללי, תצוגת מקטעים - Laps. חידוש נוסף הוא זיכרון סיכומי אימונים, המציג נתונים ממוצעים ומסוכמים לפרקי הזמן: שבוע נוכחי, שבוע שעבר, חודש נוכחי וחודש שעבר, סך כמות שעון אימון וחלוקת הזמן לפי טווחי דופק, סך כמות אימונים, סך קלוריות שנשרפו ועוד.

חשוב מאוד לקבל מידע אודות תכונותיו ויכולותיו של שעון דופק לפני רכישתו, וכן לוודא כי הוא מתאים לסוגי האימונים אותם אנו מתכוונים לבצע.

בנוסף ולא חשוב פחות, כיום שעוני דופק מעוצבים להפליא, מגיעים בשלל צבעים וצורות כך שהשעון יוכל לשמש גם במהלך היומיום כשעון לכל דבר.

אונידו – יבואנית שעוני ספורט Suunto לישראל

www.unidu.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אונידו שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!