חיפוש מאמרים

11824 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סקי בצ'כיה - חופשת סקי בצ'כיה - חבילות סקי בצ'כיה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תמ"א 38 תמא 38 חיזוק מבנים רעידות אדמה

נושא המאמר: תמ"א 38
מאת: info@tamaaim.com   שמור מאמר למועדפים

תמ"א 38 - חידושי חקיקה
לאחרונה אישרה ועדת השרים לענייני פנים ושירותים, בראשות שר הפנים וסגן ראש הממשלה אליהו ישי, מספר שינויים האמורים להקל את יישום תוכנית מתאר 38 לחיזוק יסודות מבנים בישראל מפני רעידות אדמה.
השינויים האחרונים שיושמו כוללים :
א. הענקת הזכויות מכוח תמא 38 גם במקרה שהמבנה הקיים, המחייב חיזוק, ייהרס ויבנה מבנה אחר במקומו.

ב. החלת תמ"א 38 תחול גם על מבנים אשר הוצא היתר לבנייתם קודם ה- 1.1.1980, וזאת אף אם נעשו בהם תוספות בניה לאחר מכן
ג. מתן אפשרות מכח תמ"א 38 תאפשר של סגירה ומילוי של הקומה המפולשת בנוסף להקמת קומה נוספת למבנה והרחבת יחידות דיור קיימות בבניין.

תוספת זו אכן כוללת מספר בעיות אשר עימן התמודדו קבלנים ויזמים תוך ישום הפרויקט ומעודדת מעט את כדאיות הבנייה אך לא די בא על מנת לחולל מהפכה בישום התוכנית ברמה הארצית.
מעבר לנושא הסכמת הדיירים הנדרשת לצורך ישום אפשרי של הפרויקט אשר מהווה בד"כ את המכשול הגדול ביותר במימוש הזכויות על פי תמא 38 בפרויקט קיימת בעייה נוספת של חוסר כדאיות ישום הפרויקט מחוץ לאזורי הביקוש . עם נושא זה טרם התמודד המחוקק ואין בשינוי הנוכחי על מנת לתת פתרון סביר לבעיה .מיותר לציין כי הסיכון הטמון ברעידת אדמה אינו חל אך ורק על איזורי הביקוש בארץ ועל המחוקק היה לתת פתרון לבעייה זו כבר בשלבים הראשונים של גיבוש התוכנית , מעבר לכך מתן כדאיות יישום בפריפריה תגרום גם לתחרות מוגברת יותר בענף ולכניסת קבלנים נוספים לתחום דבר שאף יגדיל את כדאיות הישום לדיירים , לרשויות המקומיות .
פתרונות לנושא זה יכולים להיות פשוטים ולהתבצע במספר דרכים ביניהן מתן זכויות בניה נוספות, הקלות בתהליכים ובמיסוי וסיוע במימון על ידי מתן ערבויות מדינה לביצוע.
אין ספק שהצלחת ישום התוכנית תלוי במתן פתרון ראוי ומהיר לשאלות אלו .

www.tamaaim.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י info@tamaaim.com שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!