חיפוש מאמרים

12318 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מחנה קיץ לצעירים בצפון אמריקה - קיץ חלומי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: “Computer intuition” מאמרים מדעיים תגליות גאון

נושא המאמר: Computer Intuition - "גאונים" פותרים בעיות חשובות במדע וטכנולוגיה
מאת: יורי שרון   שמור מאמר למועדפים

המדע המודרני במשבר יצירתיות! על כך אין חולק. המחקר המדעי מתאפיין בשמרנות יתר. המדען המודרני חושש לתקוף בעיות משמעותיות, אלו שנוגעות בצרכים הבסיסים של כולנו. בנוסף, יש מגמה ברורה של "קיצוץ כנפים". המוסדות המממנים מפלים לרעה את המדען הצעיר והשאפתן בעל החזון והחשיבה המקורית. התנהלות זו הינה הרת אסון וכבר עתה מביאה להאטה בחדשנות המדעית.

מאחר והיכולת האנושית הפיזית מוגבלת אפילו בהשוואה לחיות המחמד שלנו, האנושות פיתחה אמצעי עזר להתגבר על המגבלות שלה – את המכונית, לשיפור הניידות, את המנוף, להרמת משאות כבדים, את הטלסקופ לראות למרחק ועוד ועוד. אם הייתם יכולים לנוע אחורה בזמן ולספר לאדם שחי במאה ה-17 שהוא יוכל לעוף באויר, להגיע לירח ולנוע במהירויות מסחררות, האם הוא היה מאמין לכם? נסו להיכנס לנעליו ולדמיין כיצד הוא היה מגיב כאשר הייתם מצליחים לשכנע אותו בקיומם של אמצעים אלה.
סביר להניח כי באותו אופן כך גם אתם תגיבו אם תדעו על החידושים העתידיים אשר צפויים לחולל את המהפכה הבאה.
איך אתם תגיבו אם אספר לכם על חידוש מהפכני המקנה למדען מן השורה יכולות של גאון ? החידוש הזה הוא לא עתידני, בעצם הוא קיים כבר 15 שנה ומסתובב מתחת לאפם של מדענים שמרנים, משועממים ומנומנמים.

בשנת 1995 פותחה תוכנת מחשב מהפכנית בשם “Computer intuition”. אופן הפעולה של התוכנה פשוט ביותר. התוכנה מנתחת מאמרים מדעיים. בתום הניתוח, התוכנה מצביעה על הפתרונות שעדיין חבויים בתת המודע של מחברי המאמרים, ואשר יהפכו לתגליות משמעותיות בשנים הקרובות. למשל, התוכנה היתה יכולה לשלוף את נוסחת החיפוש של גוגל מתת המודע של המדענים בתחום, שנים לפני שהומצאה על-ידי סרגיי ברין ולארי פייג'. בנוסף, התוכנה היתה יכולה לצפות את המשבר הכלכלי הגדול שפקד אותנו במאמצעות סריקה פשוטה של מאמרים כלכליים. לחילופין, תארו לעצמכם כי בעזרת ניתוח פשוט של טקסט מדעי הייתם יכולים לחזות התרחשות ומיקום של אסונות טבע או לחילופין לאתר משאבי טבע. בנוסף, בעזרת התוכנה תוכלו להתגבר על אתגרים טכנולוגים ולהיות פורצי דרך בתכומכם. מאחר ויכולת התוכנה אינה מוגבלת לתחום ספציפי ניתן בעזרתה לפתור בעיות טכנולוגיות שונות במגוון רחב של תחומים: פיתוחים צבאיים, זיהוי מנגנונים ביולוגיים, חיזוי דפוסי התנהגות ועוד.

התוכנה מוצעת לכל, תיהיו הראשונים להשתמש בה, תיהיו הראשונים להיות פורצי דרך.

www.computerintuition.com

www.computerintuition.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יורי שרון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]