חיפוש מאמרים

12025 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הרחקת יונים משטחי הבית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אבחון אירידולוגי אירידולוגיה

נושא המאמר: אבחון אירידולוגי וזיהוי מחלות כרוניות וממאירות
מאת: אלישבע הניג   שמור מאמר למועדפים

מי בינינו, ובמיוחד מי שיש לו יסוד גנטי לדבר, אינו מעוניין לדעת על מחלות כרוניות או ממאירות? בלב מי לא מקנן הפחד שמא הוא נושא חלילה מחלה כרונית שהיית קרוב לודאי למי מהוריו?

אבחון אירידולוגיה מאבחן נטיות מולדות ונרכשות על סמך מה שמופיע בעין. העין חושפת בפנינו מה שהיה, ועד 20 שנה קדימה.

אבחון אירידולגי הנעשה בידי מאבחן מיומן ואמין אינו מוצא את קיומם של מחלות, גם לא על מחלות כרוניות או ממאירות. אבחון אירידולגי מוצא אם יש או אין נטייה להתפתחות של מחלה כרונית כזאת או אחרת וזאת על סמך הנתונים שנחשפו בעין בעת האבחון.

אין לי ספק, שפחד גדול מקונן בליבם של אנשים לגבי המצאותן של מחלות כרוניות וממאירות ובמיוחד למי שיש לו עבר משפחתי עם מחלות שכאלה. ברם, איך ייגש לרופא ויבטא את פחדיו? מתי ובאיזה שלב של חייו עליו לגשת לרופא? גם אם קיימת המודעות, ישנה הנטייה להדחיק את הדברים ולדחות את הפגישה עם הרופא להעלאת הנושא הכאוב.

לצערינו, אנו חשופים יותר ויותר למקרים קשים שאולי ניתן היה למנוע על ידי אבחון וטיפול מוקדמים. אבחון אירידולוגי אינו מעשה כשפים, גם לא מנטרה רוחנית כזו או אחרת. אבחון אירידולוגי הוא אמיתי, ומשקף כאמור, גם נטיות למחלות כרוניות או ממאירות.

עם כל חוסר הנוחות אולי בשמיעה של דברים קשים, שמרו על בריאותכם. הרשו לעצמכם לעבור אבחון אירידולוגי, ובמיוחד אם היה בבית רקע למחלות כרוניות או ממאירות. יפה וטובה שעה אחת קודם! זיהוי מוקדם וטיפול מתאים יכולים להציל את חייכם, ולמנוע מכם סבל מיותר. מאבחן אירידולוגי מיומן ימליץ לכם לגשת לרופא לסדרת בדיקות, לדרכים בשינוי אורחות חייכם, ויעזור לכם בכך לתפוס את מצבכם הפיזי, לפני הפיכת המחלה לכרונית או ממאירה.


אלישבע הניג, עיסוי רפואי, אבחון אירידולוגי
I.I.M
http://www.elisheva.co.il


www.elisheva.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלישבע הניג שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!