חיפוש מאמרים

11763 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
האם הקצאת מניות באיגוד מקרקעין מהווה אירוע מס על פי פקודת מס הכנסה או חוק מס שבח?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אופניים חשים אופניים חשות איסטייל estyle

נושא המאמר: כללי בטיחות מומלצים לנסיעה באופניים חשמליים
מאת: estyle   שמור מאמר למועדפים

כידוע נסיעה באופניים חשמליים מהנה ,מרגיעה ומאפשרת להגיע מנקודה לנקודה ללא הזעה.

העלויות, התחזוקה והטיפולים מגוחכות, מה שגורם לביקושים אדירים בזמן האחרון לכלים מהסוג הזה שנקרא אופניים חשמליים .

עם זאת, הנסיעה בכלי אף על פי שניתן היום לרכוש אופניים חשמליים תקניים לפי תקן אירופאי ,שיכולות לנסוע עד 25 קמ"ש ואפילו נסיעה באופניים ללא מנוע, יכולות להגיע בקלות למהירות הזו.

ולא משנה אם זה חוקי או לא חוקי ,מנוע חזק או חלש , אם זה עם מנוע או בלי מנוע , צריך לקחת בחשבון אפשרות של פגיעה בהולך רגל.

הולך הרגל יכול לתבוע את רוכב האופניים בגין הפגיעה בסכומים אדירים שלא נדע,כלומר מספיק שניפגע בציפורן של ילד בן 3 ,שהלך עם ההורים על המדרכה ,שזה המקום מבחינתו הכי בטוח שיכול להיות בדרך,ניתן יהיה להיות חשופים לתביעה שאף רוכב לא היה רוצה להיכנס אליה .

לכן ,מומלץ לקחת בחשבון כמה טיפים לפני שמתכננים להתחיל לרכב על אופניים רגילים\ חשמליים.

1.מי שרוכב עם האופניים מהבית לעבודה וחזרה צריך לקחת בחשבון שעליו יש ביטוח ואם הוא יפגע (הרוכב) הוא יכול להגיש בקשה לתביעה דרך מקום העבודה על תאונת עבודה .

2. רצוי מאוד לנסוע בשבילים מיוחדים לאופניים אם זה אפשרי אבל לקחת בחשבון שהולכי רגל גם הולכים במסלולים האלו ומתייחסים לשביל הנסיעה כאל מדרכה ,לא לישכח אנחנו עדיין לא אירופה.

3. תמיד נשאלת השאלה מה עדיף מדרכה או כביש? .

קודם כל בשום פנים ואופן לא להיכנס לכבישים מהירים .הנהגים שנוסעים בדרך לא משנה ולא איכפת אם אתם רוכבים בשוליים .

במיוחד נהגי המשאיות אין להם בעיה לעבור לידכם במרחק של ס"מ בודדים ובמקרה הטוב לתת לכם מכת רוח מפחידה שיכולה להסתיים באסון עם לא פגיעה פיזית ואסון חמור יותר .

לגבי כבישים בן עירוניים :
הייתי ממליץ גם שם להימנע מסוכן מאוד.

כבישים בתוך העיר :
את הנסיעה בכביש בתוך העיר צריך לעשות בצורה מאוד שקולה ,כאשר חולפים ליד מכוניות חונות ,תמיד יש לקחת בחשבון מרחק של מטר מהמכוניות כהגנה מפני פתיחת דלת וכמובן לא לזלזל ברמזורים ותמרורים.

מדרכה:
צריך לקחת בחשבון שהמדרכה היא קודש הקודשים של הולכי הרגל הם מרגישים שם הכי בטוח שיכול להיות ולכן צריך לקחת בחשבון שהמון אנשים עושים צעדות והולכים עם אזניות ושומעים מוזיקה להנאתם ,כך שאם נוסעים במהירות לידם ,ואפילו שמותקן על האופניים זמבורה (צפצפת אוויר) שאני מאוד ממליץ להתקין על האופניים ואין מה להתבייש בזה זה מצפצף חזק ומזהיר הולכי רגל ,לא רק שהם לא שומעים אותך ואתה חושב שכן תוך כדי התקדמות מהירה בזמן שהרוכב חולף לידם בקלות רבה אפשר לפגוע בהם ולגרום לתאונה .

ויש כאלה שהולכים להנאתם ואתה מצפצף ודווקא הם זזים לכיוון הלא נכון ישר לדרך הנסיעה שלך .

לכן !
כדי לרכב וליהנות ועדיין לנסוע בבטחה
אני ממליץ על שילוב של נסיעה בדרך בין מדרכה לכביש עירוני
וכאשר חולפים ליד הולך רגל על המדרכה אין כמו להאט כמעט למהירות אפסית למען הביטחון אפילו אם אתם באמצע ירידה שבא לכם לתת ברייס ולאחר מכן להמשיך בנסיעה .

אופניים חשמליים בלילה:
רכיבה על אופניים חשמליים בלילה, כמו בכל כלי רכב אחר, דורשת שיראו אתכם ממרחק רב ככל האפשר. לכן חשוב להשתמש בפנס ונצנץ, לסימון אחורי וקדמי של האופניים. ישנם 2 סוגים עיקריים של פנסים לאופניים - פנס המורכב על הכידון או פנס ראש. מרבית הפנסים עבור אופניים חשמליים מגיעים עם התקן פשוט להרכבה על הכידון,
באמצעותו ניתן לשלוף החוצה ולהכניס בקלות את הפנס בעת הצורך. פנסים בעלי נורות לד מאירים למרחק של מאות מטרים ואינם עולים הרבה. אם אינכם מעוניינים בהתקנת פנס על הכידון ניתן להשתמש בפנס ראש שאינו דורש שום התקן מיוחד, ויכול לשמש אתכם לדברים רבים, גם מעבר לרכיבה על אופניים חשמליים.

הנצנץ מיועד לסימון קדמי ואחורי של האופניים. ישנם סוגים שונים של נצנצים - נצנץ עיגולים, נצנץ ונטיל או נצנץ רגיל הניתן להתקנה על השלדה האחורית. תפקידו של הנצנץ הוא סימון האופניים בלילה,
איתות ואיתור רוכבים אחרים. כאשר מרבית הנצנצים מגיעים בצבע אדום הנראה למרחק רב בלילה. כמו הפנסים, גם הנצנצים מגיעים עם התקן ייעודי לשלדה האחורית והקדמית ויעניקו לכם ביטחון מלא בעת נסיעה בלילה.


תקינות האופניים חשובה לבטיחותך!
בדוק את חוזק הברגים והחיבורים.
בדוק את יעילות הבלמים ואת לחץ האוויר בצמיגים לפני כל נסיעה.

שרשרת רופפת מדי עלולה להכשילך. מתח אותה!
פעמון, פנס קדמי וסרט זוהר על הכנף מאחור הם אמצעי בטיחות חיוניים. אל תצא לדרך בלעדיהם!

ודא שהפנס מכוון כך שהאור ייראה למרחק של 150 מ' ושאינו מסנוור.

ודא כי מחזיר האור בכנף האחורית הוא בגובה 40 ס"מ מפני הקרקע.


בברכת נסיעה בטוחה

צוות איסטייל www.estyle.co.il

www.estyle.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י estyle שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!