חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מספר עובדות על "איפאה" IPE .

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: בגדי עבודה סביבת עבודה בגדים מיוחדים

נושא המאמר: התאמת בגדי עבודה לסביבה בה עובדים
מאת: יגאל אביטן   שמור מאמר למועדפים

זה חשוב להקפיד להתלבש נכון בהתאם לאופי העבודה שלך ובהתאם לסביבת העבודה בה אתה עובד.

עבור עובדים אשר עובדים בסביבת עבודה שאין בה מיזוג אוויר או עובדים שרוב זמנם נמצאים בחוץ כך שהגוף מפריש זיעה בזמן העבודה הם צריכים בגדי עבודה עם הרכב בד שרובו עשוי מכותנה על מנת שהביגוד יוכל לספוג את הזיעה והבגד לא ידבק לגופם ויעשה את העבודה ללא נוחה ודביקה. עובדים אשר עובדים בסביבת עבודה פחות חמה ויותר ממוזגת צריכים בגדי עבודה עם הרכב בד מעורב של פוליאסטר וכותנה שנראה יותר טוב אחרי כביסה עם פחות קמטים.

לאדם אשר עובד בסביבה עם חומרים כימיים צריך להקפיד על בגדי עבודה שכוללים חליפה עם מנגנון נשימה והרכב בד שברובו סינטטי, כפפות משקפי מגן ומסכת פנים.

אחד היתרונות של בגדי עבודה היא הגנה פיזית שמספקים בגדים מיוחדים המשמשים במקצועות מסוימים, כגון מעילים וכובעים מעכבי להבה שלובשים הכבאים או את הווסטים הקרמיים שמונעים חדירת כדורים שלובשים אנשי המשטרה. אלו נועדו למזער פגיעה פיזית ואולי אף להציל את חייו של האדם.

סוגי הבגדים עשויים להשתנות משמעותית בהתאם לאפיון של העובד גיל, מקום העבודה, התפקיד של האדם ואפילו למקום שבו העבודה נעשית.
בגדי עבודה כוללים נעליים, מכנסיים וחולצות, חלוקים, סרבלים, סינרים, כובעים וגם אביזרים נלווים כגון משקפיים, כפפות חגורות ועניבות.

בגדי עבודה שלובשים עובדי ציבור כגון המשטרה מכבי האש אנשי הרפואה ועובדי שירות מותאמים לתפקיד אותו הם ממלאים. לכל ענף יש ביגוד משלו אשר עשוי להשתנות בצבע וסגנון לפי דרגה וסגנון העבודה. למשל אנשי משטרה ומכבי האש לובשים בגדי עבודה אשר מזוהים היטב בציבור הרחב וגם כוללים התקני הגנה.

עבור מקצועות כגון אנשי עסקים, אנשי חינוך ועובדי המשרד, מה שנחשבו בגדי עבודה מקובלים במקום העבודה השתנו באופן משמעותי ב- 10 השנים האחרונות אפילו ממקום למקום בתוך אותה תעשייה, הבגדים ישתנו ברשמיות והסגנון שלהם אם קוד לבוש רשמי הונהג על ידי המעסיק בארגון מסוים.


בגדי עבודה עשויים להעניק תחושה של זהות עצמית וכבוד. בכמה מקצועות, כגון הצבא, שבו סמלים של דרגות הנמצאים על פרטי לבוש שונים. בתחומים מקצועיים אחרים, כגון חוק ורפואה הסגנון ויוקרתו של הבגד יכול להשרות אווירה של הצלחה ולהבחין מי בעל מעמד גבוה וחשוב יותר.

www.mavitan.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יגאל אביטן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!