חיפוש מאמרים

11800 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אי עמידת חברות ציבוריות בהתחייבויותיהם כלפי אוחזי האג"חים ומינוף נכסיהם ברומניה לטובת פתרון

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: משרד חקירות חוקר פרטי חקירות אישות

נושא המאמר: הוליווד ותדמית החוקר הפרטי
מאת: דיטקט חקירות פרטיות   שמור מאמר למועדפים

הוליווד הצליחה להטמיע את דמות החוקר הפרטי כגבר לבוש מעיל גשם וכובע, מעשן סיגריה בחשכה. בישראל של היום חוקר פרטי לא ממש לובש מעיל גשם, וכבר כמעט ואינו מעשן.

מהם המאפיינים החוקר הפרטי הישראלי?

כיצד מגיעים להיות חוקר פרטי?
בכמה מכללות בארץ מציעים קורסים בנושאי חקירות, וניתן גם ללמוד לימודי קרימינולוגיה באחת האוניברסיטות בארץ. הלימודים בתחום מעשירים ומרחיבים את הידע של החוקר לעתיד, אולם הם עדיין אינם עושים ממנו חוקר פרטי. מי שמעוניין להפוך לחוקר פרטי {צריך|יש להוציא רישיון. מהמחלקה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים מקבלים את הרישיון לעסוק בחקירות פרטיות, אולם קודם כל צריך לעבור התמחות במשך שלוש שנים, כשחוקר פרטי ותיק מפקח ומדריך על ההתמחות. בסיום תקופת ההתמחות צריך החוקר הפרטי הפוטנציאלי לעבור בהצלחה מבחן בנוגע לדיני ישראל ואתיקה מקצועית, ורק אז הוא יכול לעסוק במקצוע.

מיהו חוקר פרטי?
על פי חוק, חוקר פרטי הינו "מי שעוסק בהשגת ידיעות על הזולת או באיסופן, לצורכי אחרים ודרך שירות לכל".

מה בעצם עושה חוקר פרטי?
חוקר פרטי מומחה באיסוף מידע רב ככל האפשר ממקורות מגוונים ושונים שעל מנת לפתור בעיות או להוכיח מצבים שונים. חוקרים פרטיים עשויים לבצע עבודה עבור עורכי דין, חברות וארגונים וכמובן, עבור אנשים פרטיים. ככל שהחוקר הפרטי מקצועי יותר, הוא מכיר יותר שיטות לחקור, לתשאל ולערוך מעקבים. כמובן שבנוסף לידע של שיטות חקירה, חוקר פרטי חייב להיות אדם בעל ביטחון עצמי, חשיבה מהירה, יכולת משחק ואומץ לב. עיקר הפעילות של חוקר פרטי כוללת איסוף מידע, ביצוע מעקבים, חקירות גלויות או חקירות תחת כיסוי, שימוש בציוד טכני מתקדם קוגמת מצלמות נסתרות, מיקרופונים זעירים ועוד.

האם יכול חוקר פרטי לחשוף את ממצאי החקירה?
חוקר פרטי מחויב לשמירה על סודיות החקירה תוך נאמנות גמורה ללקוח עבורו בוצעה החקירה. מלבד זאת, החוק אינו מחייב חוקרים לחשוף את ממצאי החקירות אלא אם קיבלו אישור לכך מהלקוח.

כיצד בוחרים חוקר פרטי?
יש בישראל של היום עשרות ומאות משרדי חקירות שונים, והאינטרנט הופך את המשימה לאיתור משרד חקירות לפשוטה ומהירה.
ניתן להתרשם מאתרי האינטרנט של משרדי החקירות השונים, אך חשוב לשים לב לניסיון שיש למשרד חקירות פרטיות, לחוקרים המועסקים בו ולתחומי התמחותם. לאחר שבחנתם את האתרים השונים, קבעו פגישה עם שניים-שלושה חוקרים פרטיים במטרה להתרשם אישית.
חשוב שהחוקר הפרטי ישדר אמינות, מקצועיות ומיומנות. בקשו מהחוקר הפרטי שמות של ממליצים, עדיף עורכי דין איתם החוקר הפרטי מנהל יחסי עבודה. אל תשכחו לברר במהלך הפגישה שחוקר הפרטי יש רישיון לעסוק בחקירות ולבקש הערכה של עלות החקירה הדרושה לכם.

לפרטים נוספים בקרו :

חקירות פרטיות,חוקר פרטי - חקירות סמויות


דיטקט -

www.detect.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דיטקט חקירות פרטיות שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!