חיפוש מאמרים

12030 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מדוע להזמין מלון באינטרנט ?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תלונת סרק אלימות במשפחה האשמת סרק האשמת תקיפה

נושא המאמר: מה לעשות כנגד תלונת סרק על אלימות במשפחה?
מאת: עו"ד אבי אילון   שמור מאמר למועדפים

אנחנו שומעים היום על יותר ויותר תלונות בגין עבירות של אלימות במשפחה. כמה מתוכן הן תלונות אמיתיות וכמה תלונות סרק? מה אפשר לעשות כשאתה מוצא שאתה מואשם בתקיפת משפחתך?

כיום לא מעט נשים מגישות תלונות סרק נגד הגברים שלהן, דבר שנחשב לכוח רב בבתי המשפט בתהליכי גירושין. גברים רבים סובלים פגיעות רגשיות כלכליות מתלונות הסרק הללו. גברים המואשמים בהאשמות פליליות שווא נגד ילדיהם או נשותיהם נמצאים בסיכון מבחינת מקום עבודתם ולכן גם פרנסתם בסיכון, ולרוב הכנסתו של הגבר משמשת מקור פרנסה יחיד.

החוק למניעת אלימות במשפחה התשנ"א - 1991 אומר כי אדם יכול לפנות בבקשה להרחיק את בן זוגו מהבית במקרה של אלימות במשפחה אל בית המשפט לענייני משפחה. בית המשפט בודק את גרסות הצדדים, ובמקרים בהם בן הזוג נוהג באלימות, פוסק כי בן הזוג יורחק מהבית. אלימות יכולה להיות מוכחת על ידי תלונות במשטרה או אישורים רפואיים על חבלה גופנית, איומים או התעללות נפשית ממושכת וחריגה. צו הגנה ניתן בדרך כלל לתקופה של עד שלושה חודשים, אך במקרים מסוימים בית המשפט יכול להאריך את התקופה מפעם לפעם עד לחצי שנה. במקרים מיוחדים ביותר יכול בית המשפט להאריך את התקופה של צו ההגנה עד לשנה.

לעתים התלונה המוגשת שקרית. בית המשפט רואה זאת בחומרה רבה והדבר מהווה עבירה על החוק ואף יכול לפגוע בבן הזוג שהגיש את תלונת הסרק בהליך הגירושין עצמו, שכן בית המשפט או בית הדין יפקפק באמינותו במהלך המשפט. לעתים צד שהגיש תלונה במשטרה מתחרט ומעוניין למשוך את תלונתו. בעיקרון, אפשר לבטל תלונה שהוגשה בגין אלימות במשפחה. יחד עם זאת, לרוב לא מספיק לבקש מהמשטרה פשוט להפסיק את החקירה - מרגע שהוגשה התלונה על אלימות במשפחה, תופסק החקירה רק במידה והחוקר האחראי על החקירה וקצין אגף חקירות מרחבי יאשרו את הבקשה להפסקת החקירה, מחוסר עניין לציבור.

חשוב להתייעץ עם עורך דין החל משלב החקירה הראשוני.
תפקידו של עורך הדין במסגרת עבירות אלימות במשפחה הינו תפקיד חשוב ביותר. אם הוגשה כנגדך תלונה על אלימות במשטרה, רק עורך דין מנוסה ומקצועי יוכל לבחון כראוי את תיק החקירה ולעבור על העדויות שנגבו. במקביל, עורך הדין שלך ינסה לאסוף ראיות נוספות ולבדוק את מידת אמינות התלונה, והאם מדובר באשמת שווא שקרית. גם כאשר הנך אשם בביצוע העבירה, עורך דין מתמחה בעבירות אלימות במשפחה יוכל לדאוג לצמצום הפגיעה ולעיתים אף בהפחתת כתב האישום.

[לידיעתך: עבירות אלימות במשפחה נכללות בתוך עבירות תקיפה בחוק העונשין. בעבירות אלימות במשפחה הכוונה לתקיפה במסגרת המשפחתית, כלומר אלימות כלפי בן או בת הזוג (לרבות ידוע/ה בציבור), ילדים והורים. במקרים רבים, חקירה של מקרי אלימות במשפחה נפתחת דווקא עקב דיווח של שכנים, קרובי משפחה או בעלי תפקידים כגון עובדות סוציאליות, פקידות סעד, רופאים בבית חולים או גורמים בבית הספר (במקרה של אלימות כלפי ילדים) ולא כתגובה לתלונה של קורבן האלימות עצמו.]

לפרטים נוספים בקרו :

אלימות במשפחה , אלימות נשים , דיני משפחהעורך דין אבי אילון |

www.familys-lawyers.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד אבי אילון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!