חיפוש מאמרים

11825 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
קניית אופניים מה מומלץ

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דיני הוצאה לפועל הוצאה לפועל הליכי הוצאה לפועל

נושא המאמר: הליכי הוצאה לפועל
מאת: עו"ד ישראל זלישנסקי   שמור מאמר למועדפים

התחום המוכר והנפוץ ביותר בדיני הוצאה לפועל הינו מימוש המחאות שלא נפרעו, בין אם עקב ביטול ההמחאה על ידי בעל ההמחאה, בין אם בעקבות העדר כיסוי בחשבון ממנה נמשכה ההמחאה או מכל סיבה אחרת. שיק הינו שטר אשר ניתן לממש בלשכת ההוצאה לפועל. בנוסף, אפשר לממש גם שטרות נוספים כגון שטר חוב.

[במסגרת לשכת ההוצאה לפועל ניתן לבצע הליכים נוספים אשר פחות מוכרים לציבור כגון הוצאה לפועל של פסק דין].

כיום, לאחר שינויים שעבר חוק ההוצאה לפועל ניתן גם להגיש תביעות מסוימות ללשכת ההוצאה לפועל. תביעות אלו מוגבלות בסכום מינימלי מסוים, המשתנה מפעם לפעם.

במסגרת תיק הוצאה לפועל ניתן לבצע הליכים שונים ומגוונים שמטרתם אחת היא - מימוש החוב הפסוק לטובת הזוכה (הזוכה הינו מי שפותח את תיק ההוצאה לפועל): ניתן לעקל חשבון בנק, עיקול של נכסים כולל דירות ו/או בתים, לעקל כספים הנמצאים אצל צד ג’ ומגיעים לחייב (מי שנגדו נפתח תיק ההוצאה לפועל).

יתרה מזאת קיימות אפשרויות להליכים כמו הוצאת צו עיכוב יציאה מן הארץ, צו מאסר, צו חיפוש, כינוס נכסים וכו'.

לעומת זאת, ישנם גם הגנות והליכים שנועדו להגן על החייב בתיק ההוצאה לפועל.
בראש ובראשונה על חייב בתיק לזכור כי הוא חייב להגיש תגובה תוך עשרים ימים ממועד קבלת האזהרה מלשכת ההוצאה לפועל. מומלץ וראוי כי תגובה זו תוגש לאחר התייעצות עם עורך דין המתמחה בתחום ואף תוגש באמצעות עורך דין.

חלק מטענות ההגנה שחייב יכול לטעון הן טענת "פרעתי", טענת "חוסר סמכות" וטענות של כשלון תמורה חלקי או מלא (בעיקר בתיקי מימוש שטרות).

מאחר ומדובר בתחום סבוך מבחינה משפטית, ראוי ורצוי כי תפנו לקבל ייעוץ עוד בטרם תגישו את תגובתכם הראשונית ללשכת ההוצאה לפועל. תגובה חפוזה, בטרם קבלת ייעוץ ובחינה של האסטרטגיה הכוללת, עלולה לשבש ולהקשות בניהול התיק בהמשך ולהפחית את הסיכוי להצלחה בו.

שימו לב, במסגרת הליכי הוצאה לפועל אין סמכות מקומית. כלומר, זוכה יכול לפתוח תיק בכל מקום שהוא חפץ בכך, בגבולות מדינת ישראל, כמובן. אם לא הספקתם להגיש תגובה כי הלשכה רחוקה ממקום מגוריכם לא תשמש עילה לעיכוב הליכים כנגדכם.

www.win-israel-lawyer.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד ישראל זלישנסקי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!