חיפוש מאמרים

11826 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ננדרולון (Nandrolone) - סטרואיד אנבולי - ננדרולון אונדקנואט - דיהידרוטסטוסטרון - מסטרולון - תגובה אנבולית - אסטרי דקנואט

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אפוטרופסות אפוטרופס בית המשפט אפוטרופוס זמני

נושא המאמר: אפוטרופסות
מאת: עו"ד משה קורמן   שמור מאמר למועדפים

אפוטרופוס הוא אדם הממונה על ידי בית המשפט, על מנת שינהל את ענייניו של אדם אחר שאינו מסוגל לסדרם בעצמו, בשל מצבו הפיזי או מצבו הנפשי. ההחלטה על מינוי אפוטרופוס, זמני או קבוע, נעשית בכל מקרה לגופו ונקבעת על ידי בית המשפט.


סעיף 33 לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב-1962 מפרט את הסיטואציות בהם ימונה אפוטרופוס על ידי בית המשפט.

בית המשפט הוא שיחליט על תחולת הנושאים עליהם יהא אמון האפוטרופוס, כך לדוגמה, ביכולתו של בית המשפט למנות לאדם אפוטרופוס על גופו ועל רכושו של החסוי או לחילופין להחליט כי האפוטרופוס יהא אחראי על גופו של החסוי או על רכושו.

האפוטרופוס רשאי לבצע פעולות שוטפות הקשורות לחסוי, למעט פעולות הדורשות אישור בית משפט שרשומות בסעיף 47 לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב-1962, אלה ייעשו על ידי האפוטרופוס רק לאחר קבלת אישור מבית המשפט.

כדי לקבוע אפוטרופוס צריך להגיש בקשה מתאימה לבית המשפט. את הבקשה למינוי אפוטרופוס רשאים להגיש:
בן זוגו של האדם הזקוק לאפוטרופוס או קרוב משפחתו
היועץ המשפטי לממשלה או בא כוחו
בקשה למינוי אפוטרופוס תוגש בכתב, במסגרתה יפרט המבקש:
שמו, מענו ומספר זהותו של החסוי
הסיבות בשלן יש למנות אפוטרופוס לחסוי

בבקשה יש לכלול תצהיר לאימות העובדות שכתובות בה וכן מסמכים רפואיים המפרטים את מצב בריאותו של החסוי לפי הצורך. כמו כן, בטרם יורה בית המשפט על מינוי אפוטרופוס לחסוי, חובה עליו לשמוע את דעתו של החסוי באשר למינוי, אם הוא מסוגל להבין את משמעות המינוי ולהביע את דעתו.


לפרטים נוספים בקרו :

עורך דין משה קורמן | רישום מקרקעין , דיני מקרקעין , מיסוי מקרקעין


www.win-lawyers.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד משה קורמן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!