חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שחיתות עובדי ציבור

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: כינוס נכסים נכסים מבנקים נחום רוזנשיין REO

נושא המאמר: כינוס נכסים בארה"ב
מאת: נחום רוזנשיין   שמור מאמר למועדפים

רכישה של נכס מכונס נשמעת תמיד כהזדמנות והיא אכן כזו עבור אנשי מקצוע שמכירים את התהליך ומבינים בתחום. ישנו שוני רב בין תהליך כינוס במדינות שונות וחשוב מאוד להכיר את החוקים והנהלים הרלוונטיים.

תהליך הכינוס

בזמן רכישת נכס בליווי בנקאי נרשם כנגד הנכס שעבוד לטובת הגורם המלווה. שיעבוד זה מונע את המכירה של הנכס לפני סילוק ההלוואה מצד אחד ומאפשר מצד שני לגורם המלווה למכור את הנכס בתנאים מסוימים בשעה בה לא מוחזרת ההלוואה בהתאם לסיכום שנקבע מראש עם קבלתה.

במדינות שונות מחייב התהליך ביצוע פעולות מסוימות מול הרשויות, מול הבעלים ומול הגורם שמאכלס את הנכס. פשטות התהליך ומהירותו הנן גורם קריטי עבור המשקיע. מדינות בהם התהליך ארוך ומייגע מקטינות באופן משמעותי את אטרקטיביות ההשקעה. מדינות בהם התהליך מהיר ויעיל הופכות הרכישה מהכונס להזדמנות.

נושאים אותם כדאי לבדוק לפני הכניסה לתהליך הרכישה:

א. האם יש צורך באישור של בית משפט
ב. מי מוכר את הנכס (בעל החוב, עו"ד, מתווך)
ג. האם יש צורך בתהליך התמחרות או מכרז
ד. כמה זמן נמשך תהליך מכירה ממוצע
ה. האם שמורה לבעל הנכס האפשרות לשלם את החוב ולחזור לנכס
ו. באיזה מצב נמכר הנכס ומהם החובות של המוכר


כינוס נכסים בארה"ב

תהליך הכינוס במדינות השונות בארה"ב משתנה וחשוב מאוד להכיר אותו לפני הכניסה לפעילות במדינה מסוימת. כינוס בנבאדה לדוגמה הנו תהליך פשוט ומהיר יחסית. אישור הרשויות ניתן לאחר שבעל החוב הגיש את המסמכים הרצויים. לאחר מכן "נמכר" הנכס לבעל החוב ונרשם על שמו בטאבו. בעל הנכס החדש מפרסם אותו למכירה בהליך מהיר וללא צורך בהתמחרות.

כחלק מתהליך המכירה יכול הקונה לבקש מהמוכר:

א. השתתפות בעלות שיפוץ הנכס
ב. השתתפות בעלות תאום הלוואה
ג. רכישת ביטוח תיקונים (Home Warranty)
ד. בדיקת הנכס לאחר חתימה על הסכם עם אפשרות לביטול העסקה (Due Diligence)

סיכום

רכישה מכונס בארה"ב פשוטה הרבה יותר מרכישה מכונס בישראל אך חשוב מאוד לעשות זאת בליווי של איש מקצוע. השקעה בנדל"ן בשוק פגוע תעשה במחירים הנמוכים בכשישים עד שבעים אחוז מהשיא. רכישה של נכס והחזקה בו לאורך מספר שנים צפויה להניב לרוכש תשואה נאה משכר דירה ורווח הון עם חזרת רמות המחירים לנורמה. אין לנו ספק כי היום עומדים מחירי הנדל"ן בארה"ב בשפל חסר תקדים. ניצול ההזדמנות זו יוכל להניב למשקיע הנבון תשואה טובה על כספו בשנים הקרובות.

reo.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י נחום רוזנשיין שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]