חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שייט יאכטות בדרום הארץ

    קישורי טקסט (לפרטים)
כלי נגינה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: כלי נגינה גיטרה

נושא המאמר: כלי נגינה ומשמעותו כיום
מאת: דני אלבז   שמור מאמר למועדפים

קודם כל בימים אלה אני מוצא את עצמי מהרהר כיצד אמור להראות לוח כלי נגינה אופטימלי, למרות שבמרבית המקרים התשובה לכך היא ברורה. בשנים קודמות היה ברור כי אף פעם לא תוכל לעשות סקירה אורגינלית של לוח כלי נגינה במובן הפורמאלי של הביטוי – גם בתנאי שנדרש לעניין. במכתב שקיבלתי כיום מעמית מבלגיה שעוסק בתחום הופעות (שהיה חשוב לו לציין את העובדה כפי שנאמר ) נאמר לי שרצוי לזכור כי לוח כלי נגינה טוב הוא לוח שמכיל מידע על גיטרות, אורגנים, אורגניות וכלי מוזיקה אחרים, כלומר מעניק אלטרנטיבה. כפי שנדמה לי, לוח כלי נגינה איכותי ויעיל אכן יהיה בעל התכונות הללו מראש.

בזכות העובדה שלוחות כלי נגינה קיימים ללא שום ספק בהרבה אזורים ברשת, בלי ספק ניתן למצוא גיטרה יד שניה בהרבה אזורים. אם נבחר לוח כלי נגינה באופן רנדומלי, לא נופתע לגלות המון כלים או הופעות שמוצעים למכירה שנימוק לכך הוא ההיצע הרב. אך בפועל צריך להבין שלכל הדעות שגיטרות וכלי נגינה אחרים במבחר מינימאלי לא מעידים שהלוח לא איכותי. אף לפי שהרוב מחפש איכות, זה לא בהכרח קיים בלוחות כלי הנגינה כיום. גם במרשתת אין אפשרות זו עקב לחצים אחרים שלא מאפשרית אלטרנטיבה סבירה יותר, בהשוואה לכל כלי נגינה שאין באפשרותו להתנייד באותו זמן מסקירה שיווקית.

ניתוח גאון של המצב יגרום לנו להבין שמכירת כלי נגינה באופן אמין עבור בני אדם בכל הגילאים משתנה בהתאם להצעות מחיר, לא כולל חלופה בטווח הנמוך. מפני שהנסיון שלי מראה כמטרה מרכזית שכמעט כל נסיון של גיטרה למכירה אינו שגרתי במובן מכירה אינהרטי אופרטיבי, על פי מה שאני יודע לוח כלי נגינה הוא פתרון זמני יפה. אם אסכם, בהעמדה של גיטרה למכירה גם כשזה לא מתאפשר, דעו כי לדעתי הפתרון המיטבי הוא פרסום אורגינאלי בכל לוח כלי נגינה מידי יום. עדיף לכם למכור מהר, זאת אומרת לנצל כל הזדמנות של מכירה שיש לכם.

יוכלו לעמוד כלי נגינה שונים כמו גיטרה למכירה, מול סיטואציה שבו עומד במקום מסויים לוח כלי נגינה איכותי. למיטב ידיעתי מחקרים רבים שבוצעו בעשור האחרון בצרפת שניסו לתת הסבר גילו כי לוח כלי נגינה הינו המצאה היסטורית במובן אתני, הווה אומר היה קיים בשנים עברו. על פי מה שאני יודע בדרך כלל גברים ונשים שיחכו לכל הדעות יותר מהזמן הדרוש עם מכירת כלי הנגינה שלהם יביאו לצימצום באופן משמעותי באפשרות שלהם למכור.

במידה שתנסו להעמיד גיטרה למכירה, תגלו שלמכור גיטרה בדרך כלל זה דבר קשה. עוזי ברגמן ניסה להביא מגוון סיבות או הסברים לפתרון המכשול, הכי טובה היא פרסום מאסיבי בכל אפשרות של לוח כלי נגינה - אף פעם לא בעיתון.

פירוש לעובדה שעדיין לוחות רבים של הופעות אינם איכותיים הוא שקל הכמעט כל מוכר ציוד נגינה לא איכותי, כך טוען רמי אלפסי איש מכירות מת"א שמתמחה בשוק לוח כלי נגינה. קחו לדוגמא מכירה של גיטרה אופיינית, סקוויר שנת 85 שנמכרת בעזרת רונית. כשהיא פרסמה את הגיטרה, היא ביקשה 1200 שקל. בשביל שתוכל למכור את הגיטרה שלה, עליה להוריד את המחיר ל600-700 ש”ח. עבודת מחקר שבוצע בשוויץ גילה שמחיר מופקע לא יגרום למוצר להמכר מהר יותר בפרסום לוח כלי נגינה ( כיוון שהאמינות תפגע בגלל בקשת המחיר המקסימאלי ). כיוון שלמכור זה קשה, שיהיה גוד לאק.

www.beast.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דני אלבז שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!