חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מחשבה יוצרת מציאות - אימון יאשי ועיסקי - אימון אישי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ניסים ציוני לגעת באופק חינוך בני נוער

נושא המאמר: ניסים ציוני:החלום של לגעת באופק קורם עור וגידים
מאת: ניסים ציוני   שמור מאמר למועדפים


המרכז החינוכי 'לגעת באופק' שהוקם ע"י ניסים ציוני מנכ"ל ארגון 'פתחון לב' מיועד לבני נוער משכבות מצוקה מרחבי הארץ. המרכז שם לעצמו כמטרה לתת לבני הנוער הזדמנות אמיתית להצלחה בחיים
בני הנוער של המרכז החינוכי, זוכים ליהנות מתוכנית רב שנתית, תוכנית הוליסטית, אשר פונה אל בני הנוער כמכלול וכוללת בתוכה תגבור לימודי למקצועות הבגרות ומפגשי העצמה ותמיכה רגשית.
בשנים הראשונות התמקדה פעילותו של הארגון במתן סיוע לחלשים. מידי חודש גדל מספר סלי המזון שחולקו למשפחות נזקקות ובד בבד גדל מספר המתנדבים של העמותה העוסקים בעבודת הקודש של הסיוע לנזקקים.

ניסים ציוני מנכ"ל עמותת 'פתחון לב' זיהה והבין את הקשיים המרובים הניצבים בפני האוכלוסייה הענייה והנזקקת לסיוע. ניסים ציוני שנתקל בעבודתו היום יום בארגון 'פתחון לב' בסיפורים אנושיים עצובים וקורעי לב וגמר אומר לסייע לאותה אוכלוסייה גם בתחום החינוך.
ניסים ציוני הבין שהמשפחות העניות וקשות היום אינן יכולות לספק לילדיהם את החינוך הדרוש להם לעתיד טוב יותר. הוא ידע שאצל ההורים קשיי היום אינם מסוגלים לפתח בילדם את הרצון והמודעות של הילד לעצמאות וביטחון עצמי.
ההורים העניים אינם יכולים לספק לילד שיעורים פרטיים או לשלם עבור אבחונים פסיכו דידקטיים וכדומה. ניסים ציוני הבין שהילדים שגדלו בבתים עניים ונזקקים יוצאים לעבוד בגיל מוקדם על מנת לסייע להוריהם בנטל הפרנסה ובכך אותם ילדים מוותרים על המשך לימודים אקדמיים שיועילו להם בחיפוש עבודה מכניסה ומכובדת בעתיד.
ניסים ציוני הגיע להחלטה לסייע לאותם בני הנוער ללמוד ולהפוך לאזרחים שיוכלו לפרנס את עצמם בעתיד בכבוד ולא להפוך ולהיות לנטל על החברה והמדינה.
ניסים ציוני פעל להגשמת המרכז החינוכי במלוא המרץ. הקמת המרכז הצריכה משאבים רבים וכללה עבודה רב שלבית.
בחירת כתיבת התכנית של תוכנית הפעולה החינוכית במרכז, נעשתה ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם, שקבעו גם את מדדי הביניים להצלחת התוכנית.
ע"י ליווי של יועצים אקדמיים של המכללה למינהל נכתבה תוכנית להעצמה רגשית של החניכים. התוכנית מלווה כיום ע"י פרופסור יוסי קטן מביה"ס לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת תל אביב. כמו כן אותרו מוסדות חינוכיים המתאימים להפעלת התוכנית של המרכז ונוצרו עימם שיתופי פעולה. התוכנית זכתה בהכרה מאגף שח"ר (שירותי חינוך ורווחה) במשרד החינוך.
למרכז 'לגעת באופק' גויסו מורים מקצועיים ומצטיינים אותם מלווים רכזי מקצוע והנהלת בית הספר והמרכז החינוכי 'לגעת באופק'.
בני הנוער בעלי המוטיבציה הלימודית אותרו וגובשו לקבוצה מרחבי ביתי הספר השונים.
כיום נהנים ילדי המרכז החינוכי 'לגעת באופק' מתוכנית לימודים תלת שנתית ומתוכנית הלימודים עצמה. התוכנית מלווה את הנערים במהלך שבע שנים, החל מכיתה י' ועד היציאה לחיים האזרחיים בהצלחה.www.nisim-zioni.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ניסים ציוני שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!