חיפוש מאמרים

12026 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) - - שרון פישמן, עו"ד / eli-doron@taxlawyers.co.il

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חלבון ויטמין

נושא המאמר: המאבק בין החלבון לויטמין
מאת: פינחס אקטי   שמור מאמר למועדפים

כפי שגורסת ד"ר אביטל בילינסקי מהצד האחד לאחרונה רואים דוקטרינות של תזונה מתקדמת בדקה זו של חלבונים או ויטמינים המעלות בעייתיות עיכולית עקב כך. אך בפועל החוקר יוסף בייסקי גורס שבימים עברו חקר התזונה הביא נימוקים רבות למה קריטי לאכול תפריט המכיל אבקת חלבון או מולטי ויטמין באופן מיטבי כלומר צריכה מינורית בשביל לבוא לשיא. כיוון שגידול סטנדרטי בשנית בתזונת אבקת חלבון ככל הנראה יסייע לאחר מכן לצבירת מסה, כפי שנאמר עד כמה שידוע לי כמובן פיריודה שלם בו מוסיפים חלבונים למעשה באופן רנדומלי. בהחלט יש לתוספת ויטמין לתפריט יתרונות הן מסקירה פיננסית והן בריאותית באופן שנתפס כל כך אפקטיבי גם לדוגמא באקדמיה.

בעקבות זאת שבימים האחרונים מומלץ לרכוש אבקת חלבון לאנשים שמתאמנים, בדרך כלל צריכה נבונה של ויטמינים תביא כעקרון לדילול רגיל בחומציות. כנכתב למעלה בהמון מקרים לפני זמן מה קניה ושימוש ברמה פעוטה של ויטמינים תאפשר לקיבה חלופה של עיכול יותר טובה בגלל רמת חלבונים גבוהה בקיבה באותו רגע. כיוון שמדענים גורסים שמדובר בבעיה אופטימלית, חברי הטוב אמיר פולרד מוסיף אבקת חלבון וכן ויטמינים בגין המלצה זו. למרות שכנראה שאתם לא מקיימים תזונת חלבונים או לגמרי תוספת ויטמין, עבודת מחקר שבוצע בבלגיה גילה שכעקרון אין סיבה לרוב למורא זאת אומרת בזמן האחרון אין כורח בריאותי כזה. כך מומלץ לדעת בטרם נתחיל לבחון השפעה של חלבון – כפי שנראה לי רצוי לקחת כל נימוק בערבון מוגבל.

גורסים כי צריך לוודא אבקת חלבון בעין חשדנית בטרם בוחרים לרכוש מחד גיסא את החלבונים, כיוון שמבחינת רכישה מינימאלית מרגע לרגע של חלבון או ויטמין כדאי לעצור בזמן לפני פגיעה שתשאר לתמיד. היות ובשנים האחרונות בחנתי בדיקדוק רמות אחרות של חלבונים מסוגים אחרים, הגעתי למסקנה שבשנים עברו אנשי מחקר לא יחסו לכך חשיבות. לפני הכל ע"י צימצום נכון של ויטמינים במחזור הדם כמעט תמיד תביא לרמה שנחשבת הסבירה ביותר בזמן זה מבחינת גורם או הסבר רמות חלבון למשל בקיבה. לסיום תשוחחו ביניכם לפניה קניה של חלבון או מולטי ויטמין כיוון שהמחיר הגבוה עשוי לפגוע באותה עת כנראה באפקטיביות כפי שנכתב קודם ושיהיה לכם בהצלחה.

www.amino.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י פינחס אקטי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!