חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עורך דין מקרקעין – לכל שטח יש חוק!

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סלנג שפה עברית

נושא המאמר: סלנג ושפת אם
מאת: צור   שמור מאמר למועדפים

במדינות נפרדות ביקום כמו גרמניה, גרמניה, הולנד וגם באיטליה מדברים סלנג. עקב זה ששפת רחוב הינה ללא ספק דרך התבטאות בין-לאומית שמזינה את שפת האם, סלנג מתפתח וקיימות הרבה מילים חדשות. כדאי לחזור קצת אחורה, בשביל להבין את כל ההסברים לשימוש בסלנג.מדענים טוענים שהסלנג היה כאן עוד אזור המדינה, בנגוד לבני אדם שחושבים שסלנג התפתח רק בימים אלה.סלנג נבדק בקפדנות לפני שמילת סלנג נכנסת לאקדמיה ללשון.באמצעות סלנג אנחנו מכסים חורים בשפה העברית ומשלימים אותה.

בשביל ליצור סלנג, יש לחלוטין לעדיף ביצירתיות.ניתן ליצור סלנג על-ידי הלחם בין מילים. אפשר ליצור סלנג בעזרת ייבוא מילים משפה זרה, על אף שאת כמעט כל הסלנג אני מעדיף ליצור מהשפה העברית.לדוגמא, דני נודלמן טוען שאת מילות הסלנג שלו הוא יוצר בעזרת מטודות ייחודיות של סמנטיקה ועיוות המילים. אף על פי שכנכתב לעיל הדבר נראה מורכב, זה כל כך קל.סלנג נוצר בין עמיתים, בעבודה, בין בני אדם חברים וכד'. עד כמה שידוע לי בימים אלה קיימות המון מילות סלנג שחקוקות בשפה בלי שכלל נדע שהן הגיעו מהסלנג.

אם אסכם, סלנג מזין את השפה העברית.האפשרות היותר טובה להכיר סלנג הוא לצאת לרחוב ולדון. סלנג יישאר איתנו לצמיתות, עקב כך שהוא נחשב לדיבור קליל שמחפה על דיבור על דברים מביכים.מחד גיסא, סלנג נורא עוזר לנו לדסקס על דברים מביכים ומשונים.אבל למעשה, מומלץ שנזכור שלא נוכל לדסקס סלנג באופן נורמלי ופורמלי במקומות אקדמיים ובזמן שנרצה להעביר הרצאה. שיהיה גוד לאק!

www.alfabet.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י צור שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!