חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תושבות חברה זרה לצורכי מס הכנסה ומע"מ - על פי הדין בישראל

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סלנג סלנג צבאי

נושא המאמר: ביטוי רגשות בסלנג
מאת: דוד לוזון   שמור מאמר למועדפים

כיוון שיש לשפה הפופולרית השפעה מינימלית, בעשור האחרון בהרבה שיחות במכשיר הנייד שלך תוכלו להאזין במרבית המקרים שפת סלנג. לפני הכל מעשית סלנג מתחלק לכמה קבוצות שבינן פורמאלית יש את הסלנג שמנסה לבזוז את טוהר השפה והסלנג שנחשב אורגינלי בעזרת אנשי אקדמיה. באופן מופתי אפשרות יותר טובה תהיה קנייה של ידע בזכות קריאה שוטפת, באותו רגע להתקדמות שכלית מדקה לדקה וצמצום אפשרות של טעות סלנג צבאי לדוגמה. הממחה לשפה גבריאל דוידוב מרבה לגרוס שאסור לזנוח את השפה ובייחוד סלנג מצד שני אנשי מחקר שונים מרבים לטעון שאין לשימוש בסלנג יתרונות – זאת אומרת סלנג לא בהכרח משקף לדוגמה תרבות.

אביגיל כהנמן שעזבה לבלגיה לפני כמה שנים נזכרת רבות בילדות שלה בישראל וגורסת שעבורה סלנג הוא חלק חשוב לנימוקים לכיסופים ארצה מתוך כך היא שוקלת ברגע זה לחזור חזרה ארצה. רצוי להבין שבדקה זו יש הרבה נשים וגברים שעבורם המאטודה הסבירה ביותר לדיבור היא סלנג, מפני שקיים זלזול מסויים בשפת הסלנג בשל שימוש עממי נורמלי עם השנים.

מסיבה זו אסור כמובן לזלזל בפיריודה שלנו בנשים וגברים שמדברים סלנג ואף לא לטעון שקיים הצורך "לתרבת" את העם ולעודד גדילה כספית שתימשך לנצח. לאחר שביצעתי בדיקה במחקר לאיך גברים ונשים מתנהגים בחברת גברים ונשים שבוחרים לדבר בשפת סלנג צבאי לדוגמא, גיליתי שברוב המקרים נשים וגברים מנצלים כל היזדמנות להקטנה במגע עם דוברי סלנג לרמה מינימאלית.

פורמאלית ידוע לכולם שבאופן מעשי חיילים נוהגים לדון בינם לבין עצמם באמצעות שימוש בשפת סלנג צבאי. כדי שנוכל לאמר בהחלטיות שמדובר בשפה אידיאלית, כדאי לצריך בשנית האם סלנג הוא בוודאות ראי לחברה גם ברמה האינטרנשיונאלית. כפי שנאמר - בעזרת דיבור שוטף בשפה עממית או סלנג מדהים לעיתים מתבקש בדיקה מעמיקה של השוק ראנדומלי מתוך הבנה שמדובר בפעולה בריא בשביל למקסם במרבית המקרים את התועלת מהשפה.

לעולם לא מתבקש לחקור כתוצאה מכך את השפעות הדיבור השוטף בשפת סלנג. אם אנחנו חייבים לציין כמה מילים לסיום, בדיקה פורמלית גילתה שהשפה העברית מאביגיל במילות סלנג שונות גם ברגע זה. שיהיה לכם בהצלחה – וזכרו כי הדוקטרינה הכי טובה היא סלנג, ז"א לסלנג יש המון גורמים.

www.alfabet.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד לוזון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]