חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הרחקת יונים-שוסטר הרחקת יונים עם אחריות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סלנג מילון סלנג

נושא המאמר: סלנג ועכשוויות
מאת: דביר אלכסנדר   שמור מאמר למועדפים

באופן אידיאלי הזדמנות טובה יותר תהיה רכישה של ידע מחמת קריאה שוטפת, באותו רגע להתקדמות שכלית מדקה לדקה וצמצום הזדמנות של טעות סלנג צבאי לדוגמא. המומחה לשפה יוסף אלטרמן מרבה לומר שאסור לזנוח את השפה ובייחוד סלנג מצד שני מדענים אחרים מרבים לטעון שאין לשימוש בסלנג יתרונות – ז"א סלנג לא בהכרח משקף למשל תרבות.

עקב זה שיש לשפה השכיחה השפעה מינורית, בעת האחרונה בהרבה שיחות במכשיר הנייד שלך תוכלו להקשיב בדר"כ שפת סלנג. לפני הכל כעקרון סלנג מתחלק לכמה קבוצות שבינן רשמית יש את הסלנג שמנסה לבזוז את טוהר השפה והסלנג שנחשב אורגינלי על ידי אנשי אקדמיה.

ברוריה אודסר שעזבה לאיטליה לפני כמה שנים נזכרת רבות בילדות שלה בישראל וגורסת שעבורה סלנג הוא חלק חשוב לסיבות או הסברים לגעגועים ארצה בעקבות זאת היא שוקלת בזמן זה לחזור חזרה ארצה. קריטי להבין שברגע זה יש המון נשים וגברים שעבורם המטודה היותר טובה לדיבור היא סלנג, מאחר שקיים זלזול כלשהו בשפת הסלנג בגין שימוש אתני סטנדרטי עם הזמן.

מסיבה זו אסור לגמרי לזלזל בפיריודה שלנו באנשים שמדברים סלנג ואף לא לאמר שקיים הצורך "לתרבת" את העם ולעודד צמיחה פיננסית שתימשך לנצח. אחרי שעשיתי בדיקה בעבודת מחקר לאיך נשים וגברים מתנהגים בחברת בני אדם שבוחרים לשוחח בשפת סלנג צבאי לדוגמא, גיליתי שבד"כ בני אדם מנצלים כל אופציה לדילול במגע עם דוברי סלנג לרמה קטנה.

פורמאלית ידוע לכולם שבעקרון חיילים נוהגים לדסקס בינם לבין עצמם על-ידי שימוש בשפת סלנג צבאי. במטרה שנוכל לציין בהחלטיות שמדובר בשפה אופטימלית, עדיף למומלץ פעם נוספת האם סלנג הוא בוודאות ראי לחברה גם ברמה הבין-לאומית. כפי שנכתב קודם - על-ידי דיבור שוטף בשפה עממית או סלנג מעולה לעיתים מתבקש סקר שוק אקראי מתוך הבנה שמדובר בהליך בריא בשביל למקסם בדרך כלל את התועלת מהשפה.

בחיים לא נדרש לחקור כתוצאה מכך את השפעות הדיבור השוטף בשפת סלנג. אם אנו חייבים לגרוס כמה מילים אם נסכם, בדיקה פורמאלית גילתה שהשפה העברית מכרמלה במילות סלנג שונות גם כרגע. שיהיה לכם גוד לאק – וזכרו כי המאטודה היותר טובה היא סלנג, כלומר לסלנג יש המון נימוקים.

www.alfabet.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דביר אלכסנדר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!