חיפוש מאמרים

12032 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
בר מצווה בצפת

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הלבנת שיניים שיניים לבנות להלבין שיניים רופא שיניים

נושא המאמר: הלבנת שיניים - שיטות ותוצאות
מאת: רפואת שיניים מתקדמת   שמור מאמר למועדפים

לשיניים בטבע תפקיד נוסף, מלבד חיתוך המזון ולעיסתו - הפשלת השפתיים וחשיפת השיניים במטרה לאיים, להפחיד ולהרתיע, בעיקר בקרב חיות הטרף.
אצל בני האדם, האיום המקורי שבהפשלת השפתיים וחשיפת השיניים הפך את ייעודו לגמרי לחלוטין - החיוך מסמן איתות לרצון טוב, לאמון ולשלום בין הפרטים החשדנים של המין האנושי.
זו הסיבה שתינוקות יודעים לחייך אינסטינקטיבית סמוך ללידה, ובכך מקבלים את חיבת הסובבים אליהם, זו הסיבה שאנו מחייכים לזרים- על מנת לרכוש את אמונם ולקרובים אלינו כדי להביע את חיבתנו.
ולכן, הלבנת שיניים כה פופולרית בימינו. מטופלים רבים מתעניינים באפשרות לחשוף חיוך זוהר יותר.

כחלק מטיפולי האסתטיקה אפשרי היום לטפל בגוונים בלתי רצויים של השיניים בכל מיני שיטות, ובכך להשיג מראה של טבעי ולבן, וחיוך זוהר. ניתן לבצע הלבנת שיניים בכל גיל.
מטרת הטיפול היא להשיג תוצאות טובות מבלי לפגוע בבריאות השיניים.
צבע השיניים עשוי להיות מושפע מדברים שונים כמו קפה, תה, סיגריות, תרופות ועוד.

חשוב מאוד לבצע בדיקה לפני הלבנת השיניים, בכדי לוודא שאין חורים בשיניים. מומלץ לבצע ניקוי אצל שיננית בכדי להסיר כתמים ורובדי חיידקים קלים.

מהי בעצם הלבנת שיניים?
הלבנת שיניים היא למעשה תהליך כימי המחמצן כתמים שעל חומר השן. היום קיימות שיטות להלבנת שיניים בלייזר אך גם הן כוללות שימוש בחומרים כימים (חומר מחמצן הנמרח על השן), אך כל עוד העושה שמוש בחומר הוא רופא מוסמך, אין כל סכנה לבריאות. החומר המחמצן בריכוז הגבוה שנמרח על השן יכול ליצור גירוי בחניכיים, ולכן יש למרוח ג'ל מיוחד על החניכיים לפני הטיפול. במהלך התהליך חומר השן והמבנה אינם משתנים, רק כתמי הצבע והלכלוך שהצטברו בהם מולבנים ומובהרים על ידי מנורת פלזמה מיוחדת בטיפול הלבנת שיניים רגילה, או לחילופין בעזרת קרני הלייזר שגורמות גם לחימום השן.

יש מספר שיטות להלבנת שיניים:
א. הלבנת שיניים בלייזר/LED
ב. הלבנת שיניים בשיטת הסד הביתית
ג. הלבנת שיניים בשיטת הסד המרפאתית
ד. הלבנת שיניים באמצעות משחת שיניים להלבנה ותכשירים
ה. הלבנת שיניים באמצעות ציפויי חרסינה

ההבדלים בין השיטות הם במשך הזמן הדרוש להלבנה, במשך הזמן שההלבנה שורדת אחרי ובאפקטיביות שלהן. בכל שיטות ההלבנה, שימוש בטבק (עישון) וצריכה של קפה ותה, מורידים את משך השרידות של ההלבנה בפה. הלבנת שיניים הינה תהליך אישי שבו אנו יודעים מה היא נקודת ההתחלה, אך איננו יודעים לאיזו רמת הלבנה נגיע. ברוב המכריע של המקרים ישנו שיפור ניכר בגוון השן. אך, לא תמיד יש הקבלה בין רמת הציפיות של המטופל לבין התוצאה בפועל. למעשה, עדיף היה לשנות את שם טיפול זה ל"הבהרת שיניים" במקום "הלבנת שיניים".

חלק מהמטופלים יאמרו בודאי:"מה? זה הורס את השן!". אנו מסבירים כי המחיר הביולוגי של החלפת הציפוי קיים כמובן, אולם יש לזכור כי הציפוי הקיים לא הגן כראוי על השן מלכתחילה, וכי רופא השיניים אינו מטפל בשיניים. הוא מטפל באנשים שיש להם בעיות שיניים. רופא השיניים צריך לתת למטופל איכות חיים, ו"המחיר" הביולוגי לשן, שאינה בעלת תחושות ורגשות, הוא זניח.

כדאי לדעת שתופעות הלוואי לטיפולי הלבנת שיניים מכל סוג שהוא, הן בעיקר רגישות מוגברת לתחושת חום וקור, וזאת בגלל שהטיפול נעשה ב"מוך השן", איזור הרגיש לחום וקור. אם קיימות סתימות או כתרים בפה עקב טיפולי שיניים קודמים, הלבנת שיניים אינה תקפה לגביהם, מכיוון שהיא עובדת אך ורק על צבע השן הטבעי. אם קיים הבדל משמעותי בין צבע הכתר לצבע השן המולבנת, ניתן להחליף את הכתר כך שיתאים לצבע החדש.לפרטים נוספים וייעוץ בקרו :

רפואת שיניים מתקדמת | שיניים , רופא שיניים , רפואת שיניים

www.israel-dentist.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י רפואת שיניים מתקדמת שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!