חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שיטת תכנון אחורנית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ביטוח לאומי מימוש זכויות רפואיות מחלת מקצוע

נושא המאמר: מחלות מקצוע
מאת: זכויות רפואיות   שמור מאמר למועדפים

מחלות מקצוע - מימוש זכויות רפואיות
אנשים רבים יש בעולם ולכל אחד מקצוע. אומנם כל עבודה מכבדת את בעליה אך לא כל עבודה שומרת עליו ועל בריאותו. רבים מאיתנו ההולכים לעבוד לא חושבים על ההשלכות של אותה עבודה. מתדלק בתחנת דלק שואף כמויות של חומרים רעילים ופוטר את העניין בכך שזהו חלק מהמקצוע. גם הקוסמטיקאית,הספר והגנן של בית הספר והשכונה פוטרים עצמם מהנושא ומשכנעים את עצמם שזהו חלק מסיכוני התפקיד " ואין מה לעשות". אם נשווה אותם לביולוג שעובד בכור אטומי יקומו המתנגדים ויאמרו שזה לא אותו דבר, אבל זה כן!
אומנם הביולוג בכור האטומי מכיר ויודע את כל הסכנות התמונות בעבודתו, אך הוא מצויד בהתאם ויש לו את כל האביזרים והידע הדרוש לבקר את הבטיחות בעבודתו. קוסמטיקאית ביתית או ספר, מוזיקאים, סבלים, גננים ועוד, לא מודעים לסכנות אליהם הם נחשפים כל יום ובשל כך, רמת הבטיחות שיש לביולוג בכור האטומי, לא קיימת, ומכאן מתחילה הדרך לחשיפה ארוכה לשמש, לחומרים מסוכנים ועוד, אשר גורמת למחלות שונות כגון בעיות גב, אסטמה, סרטן העור, סרטן ריאות ועוד כ-50 מחלות שונות אשר יכולות להיות מוכרות על-ידי רשויות הממשלה כמחלות מקצוע.
לכן חשוב כל-כך להקפיד על כללי הבטיחות בעבודה. על השכירים לוודא כי מעסיקיהם מודעים לכל נושא הבטיחות ומקדמי אבטחה תמיד פעילים ומופעלים באזור העבודה. במידה והנכם מרגישים ברע ויש לכם חשש כי ישנו איזה שהוא קשר למקום העבודה – עליכם לדווח במיידית למעסיקכם, ראשית שעובדים נוספים לא יחלו ומקום העבודה יוכל להיערך בהתאם, שנית כדי שמעסיקיכם יוכל לדווח על כך למפקח המחוזי באזוריכם ולמצוא ולטפל בליקוי החמור.
מימוש זכויות רפואיות בישראל נעשה מול המוסד לביטוח לאומי. המוסד דואג ומוודה כי כל האזרחים בישראל יהיו מבוטחים תחתיו בביטוח כללי וזול יחסית במטרה שכאשר יצטרכו לשירותיו, המוסד לביטוח לאומי יטפל בהם ויעניק להם את החזר התשלומים לו שילמו כל השנים . מימוש זכויות רפואיות מול הביטוח לאומי אינו דבר של מה בכך. רבים מגישים עתירות מידי יום ולא תמיד זוכים בתביעה או בגובה הפיצוי ההולם לפי ראות עיניהם. מימוש זכויות רפואיות יכול להיעשות גם מול עסקים פרטים המתמחים בנושא. עסקים אלו אשר גם-כן נקראים "מימוש זכויות רפואיות" מחזיקים רופאים ומשפטנים אשר מתמחים בתחום מימוש זכויות רפואיות ומוודים כי תקבלו את הפיצוי וההכרה ההולמת מהביטוח לאומי.
חשוב כל-כך לשמור על נושא הבטיחות בעבודה על-מנת למנוע את החשיפה ואת ההשלכות של חשיפה לכל העובדים במקום העבודה. מימוש זכויות רפואיות מול הביטוח לאומי נעשה רק לאחר שחליתם במחלה קשה אשר מכריחה אתכם לערוך תביעה להכרה באחוזי נכות או אחוזי פגיעה קשה, אנא הימנעו מכך, אפשר היה למנוע את זה קודם. פקחו עיניים בסביבת העבודה ודווחו למעסיק וודאו כי הוא מטפל בנושא.

www.disability.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י זכויות רפואיות שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!