חיפוש מאמרים

11801 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הקמה וניהול קמפיינים באינטרנט

    קישורי טקסט (לפרטים)
עזרה בקידום אתרים במנועי חיפוש ב 75 ש"ח לחודש

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ד"ר אבי זלבה עו"ד גונן שניר חברות אינטרנט

נושא המאמר: חברות בעידן האינטרנט
מאת: ד"ר אבי זלבה   שמור מאמר למועדפים

על חברות בעידן האינטרנט להיות חבר של אדם אחר הוא תואר מחייב ביותר. אדם שבורך בחברים הוא אדם מאושר. החבר הוא האדם איתו אתה יכול לחלוק תהיות, לבטים, ספקות, שמחות, פחדים, רעיונות."חבר טוב שווה את משקלו בזהב" קובע פתגם עתיק יומין. זה נכון גם לימינו אנו. איני מאמין שלאדם יכולים להית הרבה חברים. יכול לו לאדם שיהיו לו מעט חברים והשאר יוגדרו כידידים או כל תואר אחר בלתי מחייב. עידן האינטרנט פותח בפנינו אפשריות, כמעט בלתי מוגבלות. במחי יד המרפרפת מעל למקלדת אנו מאתרים "חבר" חדש. כניסה ל Face book יכולה להביא לך אלפי "חברים" חדשים והיד עוד נטויה. זה כה פשוט, כה קל וכה בלתי מחייב לאסוף לנו חברים, מכירים או כל דבר המצוי ברשת האינטרנט באותה מציאות וירטואלית. כך דומה הדבר ברשתות חברתיות רבות ושונות. מעולם לא היה האדם בודד כל כך עם כל כך הרבה חברים מסביבו. יש לנו חברי ילדות, יש לנו חברים מהעבודה, חברים ממקום המגורים, חברים מזדמנים, חברים קבועים, חברים על רקע רומנטי, על רקע עסקי ועל כל רקע דומה. יש גם חברי אמת. אותם יחידי סגולה, אותם מעטים אליהם אנו מתחברים ואיתם אנו מרגישים חופשיים לשוחח על כל נושא בעולם. חברים איתם אנו יכולים לפנות בעת צרה, בעת שמחה בכל עת שבוחרים בה. אותם חברים שאינם וריטואלים. אנשים בשר ודם שאיתם ועליהם אנו סומכים "בעיניים עצומות". לעתים, זמן ההכרות אינו המוטיב המרכזי או הנכון לקבוע לעצמך מיהו החבר שלך. על מי אתה סומך? מי יהיה שם בעת צרה או שמחה? לעתים, זה פשוט קיים בחיים. כמו שאני יודע שסימה שטיין היא זוגתי לחיים. היא החברה הטובה ביותר שלי, כך אני מגדיר אחרים כחברים והם אינם כה רבים: אלי ספורטה, עו"ד גונן שניר, גיל נבון, אוריה שי, ברברה פרומיסלוב, פאר לי שחר ועוד מספר מצומצם של אנשים. חלק מאותם חברים הם חברי ילדות. חלקם הכרתי לא מכבר. על כולם סומך, מעריך את מה ומי שהם. לא מנסה לשנותם והם מקבלים אותי כמו שאני. טוב שיש חברים. כדי לשמר את החברות הזו. זה קשר העדיף בעיני אלפי מונים על אותם אלפי חברים ברחבי האינטרנט. ד"ר אבי זלבה
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ד"ר אבי זלבה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!