חיפוש מאמרים

12326 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מהו עיסוי שוודי?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מימוש זכויות נכים

נושא המאמר: הנחות בארנונה – מימוש זכויות
מאת: זכויות הנכים בישראל    שמור מאמר למועדפים

הארנונה הנו המס של עריות הערים בישראל והרשויות המקומיות השונות, במטרה לקיים טיפול שוטף ובנייה מחודשת של השכונות תחת אחריותם. המס נקבע על-בסיס חישוב שנתי של הנכסים והנו מחושב על פי אופי הנכס. דירת מגורים לא תחושב באותו האופן של נכס משרדי או קרקע חקלאית.
לכל עריה ישנה פורמולה ושיטת גבייה משלה אך לכולם ישנה הנחייה להעניק הנחה לאלו הזכאים לה. מימוש זכויות הנכים ובעלי מוגבלויות מקנה הנחות שונות מול העריות ומול הרשויות, וחשוב מאוד להתעדכן ולממש את זכותכם לכך.
תקנה 2 (2) לתקנות הסדרי המשק במדינה התשנ"ג 1993 קובע כי הנחה בארנונה תינתן לאלו שלא יכולים להשתכר ( מלבד הקשישים אשר תלויים בפנסיה ובביטוח לאומי ) עד גובה 75% משכרם.
שיעור ההנחה לנכים אלו הינו 80% לגבי שטח כל הדירה. לדוגמא: הארנונה השנתית של דירת 3 חדרים ( אשר שטחה הכולל לא יותר גדול מ 150 מ"ר) במקום X בת"א הנה 10,000 ₪ בשנה. לאחר הנחה ישלם בעל הנכס 2,000 ₪ בלבד שהוא 166.6 ₪ בחודש.
לעומת זאת מימוש זכויות נכים בעלי דרגת נכות 90% ומעלה קובע כי הם זכאים רק ל 40% הנחה בארנונה. בדוגמה לעיל נכה זה ישלם 4,000 ₪ בחישוב שנתי שהם 333.3 ₪ לחודש עבור אותה דירה במקום בת"א. לעסקים ניתנת הנחה משמעותית יותר לדוגמה: נכה צהל אשר הנו בעל עסק זכאי ל66% הנחה בארנונה על העסק שלו. על מנת לזכות בהנחה זו יש להמציא את האישורים המתאימים מהביטוח לאומי, משרד הביטחון או משרד ממלכתי אחר, אישור זה חייב להכיל: הכרה מול הביטוח לאומי בנכות ובגובה אחוזי הנכות, ואישור על הכרה מול המשרד ממלכתי האחראי לכך.
מימוש זכויות בישראל בנושא הארנונה נקבע אחת לשנה ב-1 לינואר ומחייב את בעל הנכס לשלם לרשויות המקומיות מס בשיעור הנקבע לפי אופי שימוש הנכס. חשוב מאוד להצהיר על אופי שימוש הנכס, משרדים לא מחושבים לפי אותו חישוב למגורים וכנ"ל להפך. יש לוודא כי הנכס ברשותכם רשום תחת הקטגוריה הנכונה.

www.disability.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י זכויות הנכים בישראל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]