חיפוש מאמרים

11791 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
המטבח היווני

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גז טכנאי גז ירושלים מירושלים

נושא המאמר: שר שיר להגנת הסביבה
מאת: דוד רביבו גז   שמור מאמר למועדפים

סכנה בגז אולי לפני שתחשבו להקים מתקן לגז תקנו בבקשה את הליקויים שמסכנים את הציבור ליד ביתם במשך 3שנים חוזר ומתריע על הסכנה בצוברי הגז שהותקנו ברחבי הארץ ללא רישיון והם סובליים מליקויי בטיחות חמורים ביותר . פצצת זמן מתקתקת כידוע כל 1 ק''ג גז שווה ערך ל2 וחצי ק''ג T.N.T שיכול לגרום לאסון גדול בצוברי הגז המשמשים בנייני מגורים יש בין 500 ל=2000 ק''ג גז המשמעות היא שדליפת גז מהצובר הקטן ביותר היא מיני אטום ליד הבית כ750 ק''ג T.N.T שיכולה להביא להריסתו של בניין שלם ולפגוע קשות בסביבה וזה רק הצובר הקטן ראו הוזהרתם. יש בידי רשימת צוברים ענקית שבדקתי במשך שנים עם ליקויים חמורים ביותר . פניתי למשרד התשתיות ולכל גורם אפשרי עדיין מחכה לתשובות ממנהלי חברות הגז ומשרד התשתיות ומהנדסי העיר והעיריות בכל רחבי הארץ שקיבלו ממני אינפורמציה על מיקומם של צוברי גז שמסכנים את הצרכנים שלא מודעים לסכנה הבטיחותית החמורה ליד ביתם


פרוטוקול מס` 584 , מישיבת ועדת הכלכלה , לשכת קצין הכנסת
יום שני כ"ח באייר בתשס"ח (2 ביוני 2008), שעה 13:10
שמי דוד רביבו ואני טכנאי גז. במשך שנה אני מדווח על סכנה בגז, גז גנבים. אני עובד באחת החברות הגדולות וכנראה יפטרו אותי היום. במשך שנה אני מדווח על סכנה מגניבות גז במאות אלפי שקלים דרך מונה הגז של צרכנים.

דוד רביבו:
רק שאני מדבר על הסכנה הבטיחותית בזה. בשלוש דקות אפשר לעקוף מונה גז וחברות הגז מודעות לזה.
היו"ר גלעד ארדן:
איך יש סכנה בטיחותית מגניבת גז?
דוד רביבו:
כטכנאי גז אסור לי לגעת במונה, וגם לחברות הגז וכמובן לציבור אסור לגעת במונה. כשאחד מהשכנים משחק במונה הוא מסכן אותי ואת הסביבה כי זה יכול לגרום לפיצוץ. אם לי כטכנאי אסור לגעת במונה על אחת כמה וכמה שלצרכן אסור.
היו"ר גלעד ארדן:
זה כמו לזייף ספידומטר?
דוד רביבו:
בדיוק כך, מדובר במאות אלפי שקלים וסכנה לשלום ציבור. הגשתי תלונה למשרד התשתיות וקיבלתי תשובה מצחיקה, וכל מי שאני הולך אליו מבקשים ממני ללמד אותם איך עושים את זה.
דוד רביבו:
אני יכול לשלוט במונה ולשלם במקום אלף שקלים, מאה שקלים. הבעיה שכטכנאי עם רישיון אסור לי לגעת במונה וצרכנים נוגעים במונה ומדובר במאות אלפי שקלים. דיווחתי לחברות הגז ונפגשתי איתם.
דוד רביבו:
הם גונבים מחברות הגז.
היו"ר גלעד ארדן:
איך זה קשור לדיון? אין פערים במחירי הגניבה, אני מקווה?
דוד רביבו:
אבי דיבר על הבדלי מחיר באותו רחוב, אז יש הבדלים גם דלת מול דלת, אפילו שיש הסכם של מחירים ולא משנה כמות צריכת הגז.
היו"ר גלעד ארדן:
הדיון היום הוא על הפערים במחירים. דיברת על הגניבות ושאלתי אותך איך זה קשור.
יואל חסון:
שיסביר מה הכוונה של פערים דלת מול דלת.
היו"ר גלעד ארדן:
האם יפטרו אותך בגלל שאתה מדבר על הפערים בדלת מול דלת או בגלל שאתה מדבר על הגניבה?
דוד רביבו:
אתה עברת לנושא הפערים, ואני אומר שיש פערים דלת מול דלת ולא משנה כמות הגז שתשתמש בה. נעזוב את הפערים, אני מדבר על סכנה בטיחותית. אני לא מוכן בתור צרכן גז שהשכן שלי ישחק ויסכן אותי ואת כל הסביבה.
היו"ר גלעד ארדן:
תעביר למשטרה את השמות של השכנים.
דוד רביבו:
העברתי למשטרה, יש לי תלונות וחוזרות למשרד התשתיות, כצרכן, אני לא מוכן להסתכן. חברות הגז יצטרכו להנמיך את מחירי הגז, להשוות אותם אצל כולם - - -
היו"ר גלעד ארדן:
אתה כנראה לא מקשיב לי, זו לא שעת התלונות על משרד התשתיות, יש לשכה לפניות הציבור במשרד התשתיות.
להמשך קריאת כל הפרוטוקול - נא ליחצו כאן
דוד רביבו – טכנאי גז מוסמך
אם יש שאלות אשמח לשמוע מכם במייל: revivor5@walla.com

www.gastech.info


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד רביבו גז שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!