חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מבצעים מיוחדים במלונות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: לימוד נהיגה תאוריה

נושא המאמר: לימוד נהיגה – פרטים טכניים
מאת: לוי אורית   שמור מאמר למועדפים

הגעת לגיל המיוחל, וכעת ניתן להתחיל ללמוד נהיגה ולהוציא את רישיון הנהיגה שכל כך הרבה זמן חיכית לו. מבולבל ולא יודע מה צריך לעשות על מנת להתחיל את לימודי הנהיגה? זה המקום הנכון עבורך, בו מרוכזים כל הפרטים הטכניים שצריך לדעת לפני שמתחילים את לימודי הנהיגה.
גילאי מינימום
לכל כלי רכב יש את הגיל המינימלי בו אפשר להתחיל בלימודי הנהיגה, הגיל המינימלי בו אפשר לגשת לתאוריה, והגיל המינימלי בו אפשר לגשת למבחן המעשי, הטסט.
מגיל 15 אפשר להתחיל ללמוד נהיגה על קטנוע עד 125 סמ"ק (A2), מגיל 15.5 ניתן לגשת לתאוריה, ומגיל 16 ניתן לגשת לטסט ולקבל רישיון.
מגיל 18 ניתן לגשת לטסט לאופנוע עד 33 כוחות סוס, ומגיל 21 לאופנוע מעל 33 כוחות סוס. ניתן לגשת לתאוריה מגיל 17.5 לאופנוע עד 33 כוחות סוס ולאופנוע מעל 33 כוחות סוס ניתן להגיש מבחן תאוריה מגיל 21 בלבד.
מגיל 16.5 ניתן להתחיל ללמוד נהיגה על רכב פרטי, וכמו כן לגשת לתאוריה. מגיל 17 ניתן לגשת לטסט ולקבל רישיון.
מגיל 17.5 ניתן לגשת לתאוריה וטסט לרישיון בדרגה C1, ומגיל 18 ניתן לקבל את הרישיון.
לדרגה C ניתן לגשת לטסט ותאוריה מגיל 18.5 בלבד, ולקבל את הרישיון מגיל 19.
המבקש להנפיק רישיון נהיגה לאוטובוס או רכב ציבורי (רישיונות מדרגות D וD1) רשאי לגשת לתאוריה ולמבחן מעשי החל מגיל 20 ולקבל את הרישיון מגיל 21.
על מנת להוציא רישיון נהיגה לטרקטור (רישיון מדרגה 1) רשאי כל נער מגיל 15.5 לגשת לתאוריה, ומגיל 16 למבחן המעשי.
אפשר להתחיל ללמוד בלי תאוריה?
ברוב סוגי הרישיונות ניתן להתחיל ללמוד נהיגה מעשית בליווי של מורה מוסמך לנהיגה ממשרד התחבורה גם אם טרם ניגשת לבחינה העיונית (תאוריה) או אם ניגשת לתאוריה ולא עברת אותה בהצלחה. אף על פי כן, כדאי לא לגרור את התאוריה עד הרגע האחרון על מנת להימנע מעיכוב של היציאה לטסט ועוד שיעורים לפני הטסט לצורך רענון.
מצד שני, לא כדאי לגשת לתאוריה לפני שמתחילים ללמוד נהיגה מעשית, מכיוון שהנהיגה המעשית משפרת גם את הידע התיאורטי בחוקי התנועה ובחלקי הרכב השונים. הדרך הטובה ביותר ללמוד, היא מהניסיון.


www.derech.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י לוי אורית שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]