חיפוש מאמרים

11868 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מה זה שיווק, איך עושים שיווק

    קישורי טקסט (לפרטים)
צוברי הגזטכנאי גז   בלוני גז
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: צוברי הגזטכנאי גז בלוני גז דליפות טיפים טכנאי גז לחיים

נושא המאמר: מחירי הגז והבטיחות
מאת: דוד רביבו גז   שמור מאמר למועדפים

שלום לך ..מחירי הגז מישתנים מחברה לחברה כאשר זה מתחלק לפי הסדר הבא .פרירים משלמים 35 שקל לקוב גז .אלה שחושבים שהם חכמים משלמים 25 שקל לקוב. אלה שמרגישים שהם יודעים משלמים 20 שקל לקוב.אלה שיודעים אבל מרגישים זאת בחשבון הגז משלמים 18 שקל לקוב. אלה שיודעים ומרגישים משלמים 15 שקל לקוב.ויש את אלה שהם חכמים יודעים ומרגישים משלמים בין 10 שקל ל-12 שקל לכל קוב גז והם חושבים שהם דפקו את חברות הגז ושאוטטו חברות הגז פושטות רגל . אבל החכמים מרגישים ויודעים שגם 12 שקל לקוב הוא מחיר יקר... דפקנו את חברת הגז כי השכן והבניין ליד או החבר משלמים יקר יותר. אז אם בארזים נפלה שלהבת גז מה יגידו אלה שפותחים את חשבון הגז ומופתעים כאילו שנפל קיר. דוד רביבו גז. http://www.gastech.info 0509395952 וכמובן שעוד לא התיחסנו לדמי השימוש הקבועים ולעמלת תשלום בבנק אחר .ולכפל חשבונות גז .ולזה שמונה גז חדש סופר יותר ממונה גז ישן .אבל .מונה גז ישן מסוכן יותר מחדש. וכמובן לתקן 158 של המדינה שמביא גזרות בטיחות עם גזירת קופון גדול ושמן לחברות הגז. כגון העתקת נקודת הגז .ברז מעל גובה הלהבות.ברז לא נגיש. ועוד כמה דרכים להוציא את הכסף מכיסם של צרכני הגז שלא מודעים לזה שהם גרים ליד פצצת זמן מתקתקת ליד ביתם בעקבות הטמנת צוברי הגז בכל רחבי הארץ על ידי חברות הגז השונות ללא רשיונות העירייה וללא קבלת היתר בניה כנדרש בחוק . ושלא נדבר על ליקויי הבטיחות החמורים ביותר שנימצאים בצוברי הגז ושלא מטופלים כראוי ולא מסומנים נכון .ושאין גורם מוסמך במדינה לתת מענה על ליקויי הבטיחות ושלום הציבור לידיעתכם כל 1 קילוגרם גז שווה ל2 וחצי קילוגרם T.N.T שיכול להביא לאסון כבד .אז עצה לי אליכים תתקשרו לחברת הגז שמספקת לכם גז ותידרשו [ והם מחוייבים לתת לכם את כל המידע] את רישיון הצובר ואת הבדיקה הבטיחותית שנערכה לצובר הגז שבאזורכים .אז לכל הפריירים ולכל החכמים ולאלה שחושבים שהם יודעים [ ולא מודעים] לפצצת הזמן יש את אותו אפקט הרס גם אם שילמתה 10 שקל לקוב או 35 שקל לקוב . דוד רביבו גז טכנאי גז ירושלים.http://www.gastech.info/contact.html

www.gastech.info/contact.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דוד רביבו גז שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!